حامیان ۶۳ میلیارد تومان به ایتام و فرزندان محسنین تهرانی کمک می کنند


به گزارش گروه بهزیستی و آسیب های اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد دهروئی با بیان اینکه بیش از ۸۸ هزار حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد استان تهران همکاری دارند، گفت: حامیان در سه ماهه اول سال ۹۶ امسال در مجموع ۶۳ میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند.

وی افزود: این میزان حمایت حامیان از فرزندان معنوی خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته است.

دهرویی بیان کرد: از این مبلغ ۴ میلیارد و ۸۸۹ میلیون تومان از طریق خیریه ها جمع آوری و به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی با بیان اینکه در حال حاضر ۵ هزار و ۴۵۱ یتیم تحت حمایت کمیته امداد در استان تهران هستند، گفت: سرانه دریافتی هر یتیم ۶۶۵ هزار تومان و سرانه غیرنقدی جمعیت ۴۸۶ هزار تومان در ماه است. .

وی ادامه داد: ۱۶ هزار و ۷۰۶ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند که سرانه نقدی آنها ۳۳۵ هزار تومان و سرانه غیرنقدی هر فرزند محسنین ۱۲۴ هزار تومان در ماه است.

وی با اعلام نحوه عضویت افراد نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: خیرین می توانند علاوه بر حضور در دفاتر کمیته امداد نزدیک محل سکونت و پایگاه هایی که به مناسبت های مختلف ایجاد می شود در این طرح شرکت کنند. طرح اکرام یتیمان. و محسنین عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ ارسال و یا به سایت emdad.ekram.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید