You are currently viewing حالا چه نوع ماسکی باید بزنم؟

حالا چه نوع ماسکی باید بزنم؟نیویورک (AP) – آخرین توصیه در مورد نحوه استفاده از ماسک چیست؟

به موقعیت شما بستگی دارد. اما مقامات بهداشتی باید بینی و دهان شما را بپوشانند. مطمئن شوید هیچ شکافی در دو طرف صورت شما وجود ندارد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده همچنین توصیه می کند برای جلوگیری از خروج هوا از دو یا چند لایه بینی استفاده کنید. توصیه می شود ماسک خود را نگه دارید تا بررسی کنید که آیا نور را مسدود می کند یا خیر. این بدان معناست که پارچه ذرات بیشتری از خود ساطع می کند.

برای محافظت بیشتر ، آن را با یک ماسک ساز جفت کنید تا مطمئن شوید که متخصصان از دو ماسک استفاده می کنند یا هیچ شکافی وجود ندارد.

دانشگاه برکلی لورا کوونگ ، استادیار علوم بهداشت محیط می گوید که پیدا کردن یک ماسک راحت بسیار مهم است

در آخرین راهنمای CDC آمده است که با پشتیبانی ، افراد می توانند از ماسک های یکبار مصرف N95 به صورت جداگانه استفاده کنند. چنین ماسک هایی م preventingثرترین در جلوگیری از ذرات ویروسی در نظر گرفته می شود. آژانس قبلاً گفته بود که ماسک های بینی N95 باید برای کارکنان مراقبت های بهداشتی باشد.

برای افراد ناشنوا یا کم شنوا ، ماسک صورت با ورقه های پلاستیکی شفاف یا شفاف توصیه می شود. کارکنان بهداشت باید ماسک های بهداشتی باز را برای کارکنان بهداشتی و بیماران نیازمند در اولویت قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید