You are currently viewing جنرال موتورز باربی را در 7 روز به رژیم لاغری تبدیل می کند

جنرال موتورز باربی را در 7 روز به رژیم لاغری تبدیل می کند


وقتی نام جنرال موتورز را می شنوید ، ممکن است آن را به عنوان یک کارخانه خودرو یا یک ماشین تصور کنید. اما می توان گفت این نام یکی از محبوب ترین غذاهای لاغری در جهان است که در 7 روز 7 کیلوگرم وزن کم می کند. اگر می گویید مقدار زیادی از این وزن می تواند در مدت زمان کوتاهی به شما آسیب برساند ، حق با شماست. حق با شماست. در حقیقت ، اکثر افرادی که از این رژیم استفاده می کنند در مدت زمان کوتاهی وزن خود را کاهش می دهند ، یا ممکن است از خوردن طولانی مدت و چاق شدن خسته شده باشند. این مقاله و رژیم غذایی من تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد رژیم اصلی جنرال موتورز را در اختیار شما قرار می دهد. پس به ما بپیوندید.

جنرال موتورز در مورد رژیم غذایی و تاثیرات آن بحث می کند

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و شناخته شده ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که تقریباً هفت کیلوگرم در یک هفته کاهش یافته است. هدف از این رژیم این است که به رژیم غذایی هفت روز فرصت دهید تا میزان کالری دریافتی بدن شما را به میزان قابل توجهی کاهش داده و بنابراین وزن خود را کاهش دهد.
رژیم جنرال موتورز علاوه بر کاهش وزن ، مسمومیت غذایی را کاهش می دهد. هضم را بهبود می بخشد و در نهایت چربی سوزی را افزایش می دهد. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم کاهش وزن جنرال موتورز می تواند باعث کاهش موقت وزن و مشکلات سلامتی شود. اگرچه منشاء این غذا مشخص نیست ، اما تحقیقات پزشکی آن را تأیید نکرده است. تصور کنید که برای از دست دادن 7 پوند در 7 روز چقدر باید وزن کم کنید. با این حال ، متخصصان این رژیم را توصیه نمی کنند.

دستورالعمل های این رژیم به شما امکان می دهد هر روز گروه های خاصی از غذاها را بخورید. همچنین کالری کمی دارند و به راحتی هضم می شوند. شما باید روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در 3 روز اول ورزش های سنگین انجام ندهید.

قابل ترکیب است

دستور غذای اصلی GM

با جستجوی کلمه “رژیم GM” در اینترنت ، دستورهای خاصی برای این غذا در بسیاری از صفحات پیدا خواهید کرد. اما حقیقت این است که GM یکی از غذاهای اساسی است که می توانید برای گروه غذایی روزانه خود بنویسید. اما نگران نباشید ، ما به بررسی مدیریت اصلی جنرال موتورز خواهیم پرداخت. نکته مهم در مورد رژیم غذایی اصلی GM این است که مقدار آن را به جز موارد کمی مشخص نمی کند.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور این که یک روز تمام میوه ها را بخورید برای شما سخت است. اما شما باید 7 کیلوگرم وزن کم کنید. یکی از میوه های بسیار مورد اشاره در این رژیم ، هندوانه است. به یاد داشته باشید ، موز نیز یک بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید در طول روز سبزیجات برگ سبز یا غلات کامل بخورید. اگر می خواهید سیب زمینی بخورید ، صبحانه بخورید.

روز سوم: ترکیبی از میوه ها و سبزیجات بخورید

امروز فقط می توانید میوه و سبزیجات بخورید. توجه داشته باشید که موز و سیب زمینی امروز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم ، 6 موز بزرگ یا 8 موز متوسط ​​بخورید. مصرف شیر امروز 3 فنجان شیر کم چرب است.

5 گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

در این روز ، گوشت ، 568 گرم مرغ یا ماهی مجاز است. علاوه بر این غذاها ، باید شش گوجه فرنگی نیز بخورید. برای گیاه خواران ، برنج قهوه ای یا پنیر محلی توصیه می شود. علاوه بر این ، شما باید آب خود را افزایش دهید تا اسید اوریک اضافی در بدن شما دفع شود.

روز ششم: گوشت مرغ یا سبزیجات بخورید

در روز ششم گوشت و خون بخورید. با 284 گرم سبزیجات به جز مرغ یا سیب زمینی شروع کنید. همچنین ، به دلیل خروج سموم از بدن ، مانند روز قبل ، مقدار زیادی آب بنوشید. برای گیاه خواران ، انتخاب برنج قهوه ای و پنیر محلی وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ای میوه ها آب میوه و سبزیجات بخورید

در آخرین روز ، برنج قهوه ای ، میوه ها فقط می توانید از آب میوه و سبزیجات استفاده کنید.

قابل ترکیب است

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

غذاهای معروف مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریع مزایا و معایبی دارند. ما در این بخش بحث خواهیم کرد. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر ترغیب می کند. بر اساس مطالعه بیش از 133000 شرکت کننده ، افرادی که کربوهیدرات بدون کربوهیدرات و سبزیجات مصرف می کردند ، توانستند وزن خود را برای مدت زمان طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین به طور روزانه حذف شدند.

از سوی دیگر، همانطور که قبلاً ذکر شد ، هیچ تحقیقات پزشکی برای حمایت از این درمان وجود ندارد. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. مهمتر از همه؛ رژیم جنرال موتورز حاوی مواد مغذی مفید یا اطلاعات مربوط به رژیم غذایی نیست. این امر باعث می شود فرد هفت روز گرسنه و خسته شود.

برای مثال رژیم غذایی سریع کاهش وزن جنرال موتورز

از آنجا که هیچ نشانه ای از مقدار و مقدار غذای اصلی وجود ندارد ، برخی از طرفداران این رژیم سخت ، نمونه هایی آورده شده اند. موارد زیر یکی از برجسته ترین نمونه های این دولت است.

مونگ

میز شام مونگ ناهار مونگ صبحانه

روز

یک بشقاب خیار ترشی

یک پرتغالی یک کاسه هندوانه یک سیب آشکار شدن یک کاسه توت مخلوط اولین

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج کاسه و یک کاسه آروگولا یک بشقاب گوجه فرنگی کلم بروکلی پخته یا پخته یک کاسه هویج یک بشقاب سیب زمینی پخته

بار دوم

یک کاسه توت مخلوط

یک کاسه گشنیز با توت فرنگی و آووکادو یک پرتغالی ဟင်း နု နွေး، یک بشقاب خیار و گوجه فرنگی یک بشقاب گوجه فرنگی یک سیب

سوم

شامل نمی شود

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر شامل نمی شود دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر شامل نمی شود دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

شامل نمی شود

284 گرم تیلاپیا برای دو گوجه فرنگی شامل نمی شود گوجه فرنگی و گوشت 284 گرم شامل نمی شود سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

شامل نمی شود

284 گرم ماهی قزل آلا با گل کلم و جوانه بروکسل پخته شده است شامل نمی شود 284 گرم مرغ با کدو و گوجه فرنگی گیلاسی شامل نمی شود دومین آووکادو

از

شامل نمی شود یک کاسه برنج قهوه ای مخلوط با سبزیجات شامل نمی شود یک کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه شامل نمی شود نصف هندوانه و یک کاسه برنج قهوه ای

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید