You are currently viewing جلو و بالاتر: چگونه می توانید به مسیر اصلی خود بازگردید؟

جلو و بالاتر: چگونه می توانید به مسیر اصلی خود بازگردید؟


شاید برف کل کشور را به یک زامبی تشنه کربن تبدیل کرده باشد و من نمی خواستم داخل خانه بمانم ، بنابراین مبل را ترک کردم.

با توجه به این که برف آب می شود و امروز حدود 10 درجه سانتیگراد است. پس چرا روزهای تابستانی ما را تخفیف نمی دهیم؟

آفرین! من می توانم به تنهایی صحبت کنم. اما برای من ، معمولاً به معنی الگوهای خواب است که باعث خواب کم یا بدون خواب می شود. این به این دلیل است که مغز ما هوس قند می کند و وقتی نمی خوابیم سطح کورتیزول خود را افزایش می دهیم و هوس اثرات منفی می کنیم.

بنابراین به ما بگویید برای معکوس کردن علم چه می توانیم انجام دهیم.

آفرین! ما مراحل خود را در تلفن خود دنبال می کنیم ، FitBit من سعی می کنم روزی 10 کیلو درآمد داشته باشم. من در یک دفتر کار می کنم. معمولاً چوب های من فقط 8 کیلوگرم هستند ، اما من همیشه گوشی خود را ردیابی نمی کنم! اما بالا رفتن از پله ها هوشیارترم کرد

ثانیا ، برای کاهش الگوهای بد خواب ، یک مکمل منیزیم خوب را به طور خودکار حدود یک ساعت قبل از خواب امتحان کنید. بهتر است با نمک های منیزیم حمام کنید و تا آنجا که ممکن است آب خیس کنید.

نکته دیگر این است که آیا مطمئن هستید که رطوبت دارید؟ مغز چه کسی است؟ – بیدار ماندن به نوشیدنی های شیرین یا کافئین وابسته نیست.

هر روز یک صبحانه پرچرب بخورید و سعی کنید کروم خود را به مدت 1-2 هفته برای متعادل کردن قند خون خود مکمل کنید. مراحل

شنبه به خودتان اجازه دهید روزهای یکشنبه رفتار خوبی با خود داشته باشید. یا ممکن است به دلیل عملکرد ضعیف مغز از افسردگی رنج ببرید. اما با اعتبار خوب ، ممکن است دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. برخی از افرادی که پیش از دیابت یا چاق هستند ممکن است قبل از رسیدن به درصد چربی سالم ، مصرف قند خود را کاملاً محدود کنند. در چنین مواردی همیشه با پزشک عمومی خود مشورت کنید.

از خوردن زیاد بیرون غذا اجتناب کنید. خیلی می ترسم. در رژیم غذایی شما چیست؟ گاهی اوقات این کافی است ، اما گاهی اوقات اینطور نیست. سخت است.

حداقل 20 دقیقه در روز فعالیت بدنی داشته باشید. فعال بمان. مقداری ویتامین D دریافت کنید. وقتی سیستم دفاعی بدن ما ضعیف می شود ، ما بیشتر هوس قند کرده و آن را بدتر می کنیم. چرا مغز!

سرانجام اگر بودجه اجازه می دهد ، استراحت در زیر نور آفتاب و رزرو چیزی به ما چیزی می دهد تا روحیه خود را حفظ کنیم. آفتاب، هیچ هزینه ای برای ماه و ستاره دریافت نمی شود. در پرتغال ، یک پرواز چهار روزه به مقصد ویلامورا در اواسط آوریل برای اقامتی چهار روزه با غذاهای دریایی تازه و خوشمزه حدود 120 پوند (بین دو نفر) حدود 140 پوند هزینه دارد.

بهانه ای هست؟

ایکسدیدگاهتان را بنویسید