جشنواره رسانه ای ابوذر در دو مرحله داوری می شود / ارسال ۴ اثر در هر قالب


عباسعلی سرداری مسئول بسیج رسانه استان زنجان گفت:ما میرویم به گزارش خبرنگار فارس در زنجان، با بیان اینکه اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر ۳۰ آذرماه سال جاری برگزار می شود، اظهار داشت: جشنواره رسانه ای ابوذر در قالب گزارش های پژوهشی و تحلیلی، مصاحبه، یادداشت، مقاله بلند، مقاله، تیتر، عکس، اینفوگرافیک، کلیپ، گزارش تصویری، مستند، پادکست و رادیو برگزار می شود.

مسئول بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه این جشنواره در ۱۱ موضوع کلی و دو موضوع استانی برگزار می شود، گفت: شعار سال، تبیین جهاد، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی. ، بسیج و عرصه های عمل. اعلام گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، محیط زیست و بازآفرینی، خانواده، جامعه و آموزش، سبک زندگی ایرانی اسلامی و دو موضوع بومی کشاورزی به عنوان صنعت اساسی و محصولات بودمی استان (فروش مواد اولیه معادن) از محورهای این جشنواره است.

وی با بیان اینکه سال گذشته محدودیتی برای ارسال آثار از سوی اصحاب رسانه استان وجود نداشت، گفت: امسال هر شرکت کننده می تواند تنها ۴ اثر در هر قالب را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

سرداری ادامه داد: آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره باید در یکی از رسانه های استانی مانند روزنامه، روزنامه، سایت خبری و … منتشر شده باشد.

رئیس بسیج رسانه استان زنجان در ادامه به داوری این جشنواره اشاره کرد و افزود: داوری در دو مرحله انجام می شود به طوری که در مرحله اول ۱۰ اثر برتر در هر قالب توسط هیئت داوران انتخاب می شود اینها در مرحله دوم، ۱۰ اثر برتر انتخاب و داوری نهایی انجام شده و آثار برتر معرفی می شوند.

وی ادامه داد: به هر دلیلی آثاری که موفق به راهیابی به مرحله دوم نشدند، دلیل آن توسط اعضای هیئت داوران جشنواره در قالب در دست بررسی برای اطلاع رسانه ها ارسال و اعلام می شود.

سرداری در ادامه به اهداف برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر اشاره و بیان کرد: ایجاد همدلی بین رسانه ها و بسیج رسانه استان و همچنین توسعه و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی با استفاده از توانمندی های رسانه ای استان. ، یکی از اهداف میزبانی جشنواره رسانه ای ابوذر است.

انتهای، آخر پیام/۷۳۰۲۱
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید