You are currently viewing جایگزینی PCR ها در نیمه عمر حفاظت. آزمایش جریان جانبی

جایگزینی PCR ها در نیمه عمر حفاظت. آزمایش جریان جانبیاف

واکسن هایی که از کشورهایی که در لیست قرمز نیستند به بریتانیا وارد می شوند ارزان تر و سریعتر از نسخه PCR از 24 اکتبر هستند.

تاریخ تغییر امتحان سال آینده برای کسانی که از تعطیلات میان مدت برمی گردند قابل اجرا خواهد بود.

وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی (DHSC) می گوید مسافران باید عکس آزمایش خود و مرجع رزرو ارائه شده توسط ارائه دهنده خصوصی را برای تأیید نتایج در اسرع وقت ، همراه با تأیید رایگان آزمایشات PCR NHS به هر دلیل مثبت ارسال کنند.

مسافران واجد شرایط می توانند آزمایشات جریان دو طرفه را از ارائه دهندگان آزمون سفارش داده و لیستی از ارائه دهندگان خصوصی تأیید شده را به صورت زنده در 22 اکتبر در GOV.UK خریداری کنند.

این که آیا شما برای کار سفر می کنید یا نه. دوستان با خانواده ها من می خواهم راحت تر و ارزان تر به خارج بروم

مسافران می توانند ورود خود به انگلستان را در مراکز آزمایشی انگلستان در برخی فرودگاه ها از قبل سفارش دهند.

هر کسی که مثبت باشد باید برای تشخیص خود آزمایش PCR جداگانه انجام دهد.

ساجید جاوید ، وزیر بهداشت گفت: «چه سفر کنیم و چه نرویم. دوستان من می خواهم رفتن به خارج از کشور را برای خانواده ام آسان کنم.

“آزمایشات در اواخر این ماه برای کسانی که از تعطیلات میان مدت برمی گردند در دسترس خواهد بود.

“تنها از طریق بهبود باور نکردنی واکسیناسیون است که انتقال به این آزمایش می تواند ما را قادر سازد تا با مطالعه زندگی با این ویروس با خیال راحت سفر کنیم.”

گرانت شاپس ، وزیر حمل و نقل گفت: “تغییر در قوانین امروز برای افرادی در سراسر کشور که امیدوارند تا اواسط اکتبر درآمد خوبی داشته باشند ، آسان تر و ارزان تر خواهد بود.

وی گفت: “حذف غربالگری گران و ضروری PCR صنعت گردشگری را تقویت کرده و مردم را تشویق کرده است که تعطیلات بین المللی را به طور منظم و با اطمینان رزرو کنند.” ”

تیم آلدرسلید ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی انگلستان ، گفت: “این خبر خوبی است و ما خوشحال می شویم که در مورد آن تا مدت قابل توجهی بشنویم. کمک بزرگی برای خانواده هایی که می خواهند پاییز امسال ترک کنند.

کاهش چشمگیر لیست قرمز و اعلامیه های مربوط به به رسمیت شناختن متقابل واکسن ها هفته گذشته به اخبار مثبت افزود.

دیدگاهتان را بنویسید