You are currently viewing تنها داستان حمله به کوسه در میسوری

تنها داستان حمله به کوسه در میسوریسنت لوئیس ، مو فرماندار ایالت کلرادو در مورد میزان کم حمله کوسه در این ایالت س questionsال می کند. چرا گزارش هایی از حمله کوسه ها در برخی ایالت های محصور در خشکی وجود دارد؟ وقتی میسوری و ایلینوی بسیار دور از اقیانوس هستند در این لیست قرار دارند؟ آره. کوسه ها از رودخانه می سی سی پی عبور نمی کنند.

روز دوشنبه ، فرماندار جارد پولیس در مورد عملکرد عالی این ایالت توییت کرد. روزنامه دنور پست درباره گرافیک خبری عجیب با او تماس گرفت. دفتر وی بیانیه ای صادر کرد.

“کلرادانی ها به دلیل داشتن سلامت و لاغری کمترین میزان چاقی را در کشور دارند و کوسه ها در اینجا غذای زیادی نمی خورند. کلرادانی ها و دیگران از سراسر جهان اجتناب از خطرات کوسه های خطرناک در مکانهای کمتر جذاب ، مانند کالیفرنیا و فلوریدا ، کوههای ما ، رودخانه ها ؛ آنها عاشق کاوش در دریاچه ها و دشت ها هستند.

بنابراین ، کلرادو یک مقصد گردشگری عالی است. با این حال، آن حمله کوسه در غرب میانه چطور؟ فایل حمله کوسه پاسخ هایی دارد.

میسوری

کاتی پیترز و همسرش مارکو در سال 1996 در سن پترزبورگ ازدواج کردند. اجرا شده در Louis Boat و Sports Show. او بی خیال شش کوسه پرستار در یک تانک 9000 گالنی داشت. این گونه در پایین حرکت کند زندگی می کند و برای اکثر مردم بی ضرر است. به گزارش The Deseret News ، “کوسه های پرستار از ته اقیانوس غذا می خورند و شبیه پنجه های کوسه باب می شوند. او پنج ضربه چاقو به دستش وارد کرد.

ایلینوی

هرگز داستانی درباره حمله کوسه در دریاچه میشیگان وجود نداشته است. گزارش 1955 از موسسه تحقیقات کوسه وجود دارد. وی گفت: پسری به نام جورج لاوسن از شیکاگو توسط کوسه ای به ناحیه پا گاز گرفته شد و مردی از قایق نجات یافت. WBEZ صحت این گزارش را بررسی کرده و نتوانسته است آنچه اتفاق افتاده را تأیید کند. آنها قربانی هستند. با امدادگر و افرادی که حادثه را گزارش کردند تماس گرفتم.دیدگاهتان را بنویسید