تمامی مدارس ابتدایی تهران فردا دوشنبه مجازی است


آموزش و پرورش شهر تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: آموزش در مدارس ابتدایی شهر تهران از روز دوشنبه ۹ آبان ماه به صورت مجازی انجام می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، با توجه به ادامه آلودگی هوا در کلانشهر تهران و بر اساس مصوبه کمیسیون اضطرار آلودگی هوای استانداری تهران، آموزش و پرورش در کلیه مدارس ابتدایی پایتخت برگزار می شود. به طور مجازی در روز دوشنبه ۳۰ نوامبر ۱۴۰۱.

با توجه به تداوم آلودگی هوا در روز دوشنبه، آموزش و پرورش کلیه مدارس ابتدایی شهر تهران برای حفظ سلامت دانش آموزان عزیز از روز دوشنبه ۹ آبان ماه ۱۴۰۱ بصورت مجازی خواهد بود.

همچنین کلیه مهدکودک ها و مراکز پیش دبستانی تهران فردا دوشنبه ۹ آبان ماه ۱۴۰۱ تعطیل و سایر مقاطع تحصیلی فعالیت آموزشی حضوری خواهند داشت.

حامد یزدی مهر مدیرکل بحران استان تهران نسبت به آلودگی هوای این استان هشدار داد و به مردم توصیه کرد از تردد غیرضروری در فضای باز خودداری کنند.

وی با اشاره به هشدار زرد آلودگی هوا در استان تهران به خبرنگاران گفت: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه شب ۷ آبان ماه تا بعدازظهر چهارشنبه ۱۱ آذرماه به دلیل پایداری نسبی جو و عدم وجود وزش باد، آلودگی قابل توجهی در بیشتر نقاط آسمان تهران خواهد داشت. شاهد آن خواهیم بود.