تلاش هلال احمر و سپاه برای رفع مشکلات عشایر سیل زده / کمک به ۱۵۰ خانوار در سخت ترین شرایط + عکس و فیلم


به گزارش خبرگزاری فارس از سی شیرد، فرمانده سپاه ناحیه دانا و جمعیت هلال احمر شهرستان دانا در پی بارندگی و سیل اخیر و خسارات ناشی از آن به عشایر، از عشایر منطقه شبلیز بازدید و هشدارهای لازم با اهدای غذا و بسته های گرمایشی

سرهنگ پاسدار صادق عرفانی فرمانده ناحیه دنا گفت: با توجه به بارندگی های اخیر در استان که خسارات زیادی به عشایر وارد کرده است در این راستا بازدید و شورش ۱۵۰ خانوار عشایری در مناطق داشته ایم. از شبلیز و جلاله. .

داریوش محسنی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا گفت: طی اقدامی مشترک با سپاه ناحیه دنا ۱۵۰ بسته اقلام مورد نیاز و مواد غذایی شامل (پتو، بسته معیشتی، فرش، پلاستیک و …) بین عشایر توزیع کردیم. از این منطقه

محسنی بیان کرد: در اقدامی دیگر با عشایر منطقه گردنه بیژن به همراه معاون فرماندار، فرماندار دنا، مدیر کل راهداری، شهردار سیشرد و جمعی از مدیران دیدار و بسته های غذایی و گرمایشی را بین آنها توزیع کردیم.

رئیس هلال احمر دنا گفت: جمعیت هلال احمر دنا چند روز قبل از وقوع سیل در آماده باش کامل به سر می برد و از اولین روز بارندگی تاکنون به عشایر و مردم آسیب دیده از سیل کمک کرده است. تمام توان و تلاش آنها.” و تا زمانی که نیاز به کمک رسانی در دورترین نقطه شهر باشد در حالت آماده باش خواهد بود.

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول پیشنهاد دهید