تلاش جنگ شناختی برای تغییر تعریف خانواده – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، انسیه خزعلی در توییتی در حساب کاربری خود درباره روز خانواده (۲۵ ذی الحجه) نوشت: در نقشه فنی کشور، یکی از راهکارهای کلان فرهنگی تبیین، شکل دادن، تثبیت، بهبود و بهبود از خانواده محافظت کنید

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد: تلاش جنگ شناختی برای تغییر تعریف خانواده آغازی بر نابودی خانواده و نابودی نسل آینده است.

خزعلی تصریح کرد: خانواده سازی و تلاش برای آسان سازی آن هم از بعد معنوی و هم از بعد مادی و هم زمینه سازی برای پیوند زوجین و تامین ملزومات ازدواج از جمله امکانات رفاهی، اشتغال و مسکن از اولویت های اصلی سازمان است. مردم و دولت مردم

وی افزود: تحکیم خانواده با آموزش مهارت های ارتباطی، تمرین تاب آوری، زندگی برای دیگران و با دیگران، مهربانی و گذشت و افزایش توان مدیریتی در ارتباط موثر بین اعضای خانواده شکل می گیرد.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: امنیت خانواده نیز با تعریف چارچوب های اخلاقی و پایبندی اعضا به عهد و پیمان و پاکسازی جامعه از تظاهرات جنسی ویژه خانواده و جلوگیری از دخالت عوامل بیرونی حفظ و صیانت می شود.