تلاش برای صعود خیبر به لیگ برتر/ از کمالوند راضی هستم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مسعود عبدی روز جمعه در نشست با خبرنگاران با اشاره به بورس دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و اعلام ارقام و ارقام در این خصوص اظهار داشت: بخش خصوصی کار بسیار سختی برای رقابت با باشگاه های دولتی دارد. ، طی یک ماه گذشته این ارقام و در این راستا برای درآمد مشخص شد تولید مثل و تسهیل مالکیت باشگاه باید کارهای زیادی انجام شود.

تلاش برای معرفی خیبر به عنوان یک تیم کامل

وی با تاکید بر اینکه یکی از موضوعات کلیدی در این زمینه حق پخش از صدا و سیما است، افزود: امیدواریم دولت در این زمینه گام های جدی بردارد و این زمینه فراهم شود تا صدا و سیما به دست بیاورد. حق پخش باشگاه ها به گونه ای که سیستم باشگاه ها در اردیبهشت امسال متحول شود.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه امیدواریم در هر سطح و سطحی در خیبر خرم آباد پیشتاز بسیاری از امور باشیم، گفت: امیدواریم باشگاه خیبر خرم آباد را برای خودمان بسازیم. یک باشگاه فرهنگی و ورزشی تمام عیار در ایران که نماینده یک کشور بزرگ است.

عبدی تصریح کرد: تمام تلاش ما در سه سال گذشته همین بوده است و امسال نیز در این راستا هدف گذاری خواهیم کرد. برای بدست آوردن همه زیرساخت‌ها و تلاش‌های ما فراهم می‌شود، اما نتیجه اصلی این است که تیم به‌عنوان تیمی با شخصیت در کشور جا می‌گیرد، خوشبختانه در این امر کاملاً موفق بوده‌ایم.

تلاش ما صعود به لیگ برتر است

وی در ادامه صحبت های خود با تاکید بر اینکه تلاش ما برای صعود به لیگ برتر است، گفت: سال گذشته تا هفته گذشته مدعی بودیم، بارها تاکید شده که این یک پل است. از جانبنیز باید در این زمینه مورد توجه قرار گیرد.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد با تاکید بر اینکه انگیزه باید تا روز آخر بین تیم ها باقی بماند، گفت: امیدواریم با انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال این امر محقق شود چرا که این عامل مهمی است.

عبدی گفت: برنامه کم اهمیت همیشه دوست داشتیم صعود کنیم اما در فوتبال هیچ چیز قطعی نیست و اگر از روز اول بار روانی روی تیم بگذاریم شاید بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

ورزشگاه تختی حق حضور در مسابقات لیگ برتر را ندارد

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت که ورزشگاه تختی خرم آباد را سه سال اجاره کرده بودیم و یک سال از آن گذشته است.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد با تاکید بر اینکه ورزشگاه تختی مشکلات عمده ای از جمله برق و غیره دارد، گفت: ورزشگاه در اختیار ما نیست و بخشی از آن را ما در اختیار داریم.

عبدی ادامه داد: معاون سازمان مسابقات و رئیس کمیته برنامه کم اهمیت این مسابقات به صورت مکتوب مسائل مربوط به ورزشگاه تختی خرم آباد را اعلام کرده است و این مسائل باید حل شود زیرا در صورت صعود خیبر به لیگ برتر شرایط میزبانی را نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه اینها در اختیار ما نیست، گفت: قاعدتا ورزشگاه یا در اختیار وزارت ورزش قرار می گیرد یا ورزشگاه برای انجام امور مربوطه در اختیار باشگاه قرار می گیرد.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد با بیان اینکه برای برگزاری مسابقات به ویژه در لیگ برتر الزاماتی وجود دارد، گفت: این موارد واقعاً باید حل شود، مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در چند وقت اخیر اقداماتی را انجام داده است. هفته ها از جمله حل مشکل برق ورزشگاه.

عبدی تصریح کرد: برای حل مشکلات ورزشگاه تختی باید عزم جدی و تصمیم جامع برای میزبانی اتخاذ شود.

از «کمالوند» راضی هستم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ثبات مدیریت در باشگاه خیبر خرم آباد گفت: در انتخاب سرمربی چندین نکته در نظر گرفته شده بود که تیم امسال خود را انتخاب کرده و تمام برنامه هایش اجرا شده است. “

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد گفت: باید دید در جریان مسابقات چه اتفاقی می افتد اما در حال حاضر از کار آقای کمالوند راضی هستم. قادر بودن به کشتنآیا آنها فراتر از وظایف محول شده در زمینه زیرساخت، جذب بازیکن و غیره به ما کمک کرده اند؟

عبدی تصریح کرد: امیدواریم امسال به نتیجه لازم برسیم.

روند تیم صعودی است

وی در بخشی دیگر از صحبت های خود تاکید کرد که هدف ما به طور مطلق صعود به لیگ برتر است و تلاش ما و همه این هزینه ها صعود به لیگ برتر است. گروهی از مدیران و غیره برای صعود یک تیم ضروری است.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد با تاکید بر اینکه اگر همدلی و همدلی وجود داشته باشد می توان با انرژی مثبت کار را پیش برد، گفت: فوتبال هزار چیز است، تضمینی نیست، اما بدانید که روند تیم به سمتی است. از پله ها.”

عبدی با بیان اینکه حتما برای تغییرات و تصمیم گیری مشورت خواهم کرد اما در نهایت یک نفر تصمیم می گیرد، مسئولیت همه تصمیمات باید بر عهده من و مدیرعامل باشگاه باشد، افزود: مسئولیت همه تصمیمات بر عهده ما خواهد بود.