You are currently viewing تغذیه بیشتر از اعداد – رینا داون لوتز

تغذیه بیشتر از اعداد – رینا داون لوتزبدون برچسب روی رژیم غذایی خود ، می توانید هنگام گرسنگی و سیری سیر کنید. من معتقدم که نبود هیچ ساختاری ترسناک است. یک اسب فقیر بهتر از این است که اصلا اسب نداشته باشد. گاهی اوقات مردم از آزادی زندگی بدون غذا می ترسند. آنها علاقه ای به بی ادبی یا مستی ندارند. وقتی به بدن خود گوش می دهید زیاد محتمل نیست.اگر آن را بخورید ، به رژیم غذایی سالم برمی گردد زیرا بیشتر از اعتیاد به الکل آسیب می زند. برمی گردد چون غذای گناهکار شما نیست. ) در مورد آنچه در رژیم غذایی خود نیاز دارید بیشتر بدانید. پرخوری کنید (احساسی است؟ آیا به کربوهیدرات بیشتری احتیاج دارم؟ به همین دلیل من شکر می خواهم؟ و غیره: شما در نهایت از این آزادی لذت خواهید برد. حتی اگر بیشتر از آنچه شما می خواهید طول بکشد ، می توانید از رژیم غذایی خود رها شوید. این احساس آزادی ممکن است از آن شما باشد. زندگی شما را عوض خواهد کرد. پس از تلاش شما ظاهر می شود. ارزشش را خواهد داشت.

اشتیاق به همه چیزهای خوب دنیا را متوقف کنید و امتیاز بگیرید. جداول و نمودارها ، برنامه های ردیابی و درصد ؛ با احتساب اضطراب و قضاوت و قضاوت و اجزای آن را از بین ببرید. غذای خوب. اجازه دهید با خوردن غذاهای با کیفیت خوب آزادی را بیابیم.

شما آره زنجیره را بشکنید. شما آره روزه داری. فقط باید متعهد برای جلوگیری از آن ، این اطلاعات جدیدی برای اکثر مردم است. اجرای آن مشکل است. هضم و دخالت پزشکان در جامعه به مدت نیم قرن به زمان نیاز دارد. دریافت کردم. دهه ها بازار آنها بوده است [Listen: Why We Stand Against Typical Fear-Based Marketing] او به ما گفت چرا ما کافی نیستیم. مادر و مادربزرگمان به ما گفتند در طول راه آن را بردارید. روندهای فعلی ؛ همه دوستان ما با کتاب کار می کنند. چگونه نمی توانیم؟ چیزهای زیادی برای جدا کردن وجود دارد.

ولی تو می توانی.

پس از خواندن همه اینها ، اگر هنوز در مورد اینکه آیا باید غذا بخورید یا نه س questionsالی دارید. اگر بر نسبت درشت مغذی ها تمرکز کنید ، شمارش کالری جواب نمی دهد. زیاده روی نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید