تعامل مردم و مسئولان در حل مشکلات بسیار کمک کننده است


به گزارش خبرگزاری فارس از سمیرم، حجت الاسلام سید عظیم ملازاده امام جمعه سمیرم در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: سفر بایدن به عربستان از دو جنبه قابل بررسی است که دلیل اول گرم کردن دل هاست. از بندگان عرب خود برای حمایت و ثانیا. به یک معنا ممکن است این یک طرح دفاعی باشد که رژیم غاصب و غاصب صهیونیستی در بحرین، عربستان سعودی و سایر نقاط بتواند در منطقه مستقر کرده و ویرانی به بار آورد.

وی با اشاره به ولادت امام هادی (ع) خاطرنشان کرد: بزرگترین میراث ایشان زیارت جامعه کبیره است که سخنان عجیبی دارد و باید در برنامه ها در محافل و مجالس عمومی ذکر شود و مایه معرفت خداوند است. . و امامان و معرفی اهل بیت.

مولازاده با اشاره به هفته بهزیستی و تامین اجتماعی گفت: مسئولان بهزیستی باید برنامه های افراد تحت پوشش بهزیستی را تقویت کنند تا بتوانند از نعمت نظام جمهوری اسلامی استفاده کنند.

امام جمعه سمیرم بحث تامین اجتماعی و بیمه را برای مردم مهم دانست و از مسئولان خواست با فرهنگ سازی مردم را به بیمه دعوت کنند زیرا تعداد کم بیمه شدگان باعث نارضایتی می شود و خود مردم فرهنگ سازی می کنند. عدالت محور عمل کنیم برای استفاده

وی با تبریک سالروز ایجاد نیروی انتظامی گفت: اگر با مردم برخورد کنیم و مشکلات را از طریق خود مردم حل کنیم تاثیر بیشتری خواهد داشت و این تعامل می تواند یکی از ویژگی های مسئولین باشد.

انتهای پیام/۶۳۱۱۱/ج/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید