You are currently viewing تراژدی مکبث نقد: Saoirse رونان در اولین لندن می درخشد

تراژدی مکبث نقد: Saoirse رونان در اولین لندن می درخشدناپلئون

هر ستاره مشهور سینما صحنه لندن را تزئین می کند. اما من اولین بازی مورد انتظار را مانند Saoirse Ronan به یاد نمی آورم. روشن. چهار بار نامزد اسکار از تولید سه ساعته یارکل فاربر در نمایش شکسپیر ناامید نشد. به دلیل ویرایش ظریف متن ، این برای یک زوج بیشتر یک تراژدی است تا شکنجه مکبث جیمز مک آردل.

عملکرد دو رهبر و جهت گیری فاربر مشخص است. مرحله گرد است ؛ نیمکت ؛ پادشاه ضعیف ویلیام گونت ، دانکن ، با بررسی اکشن پشت سر ما ، که شامل صندلی ها و دو صفحه نمایش شفاف است ، آماده می شود تا برای شبی که کشته می شود به رختخواب برود. مکبث بانوی رونان در حالی که شوهرش در حال سفر به پارانویا بود تنها ماند.

شیرینی که مرتباً نامه ها را تمیز می کند به ما یادآوری می کند که این جامعه آغشته به خون و خیانت است. جادوگران به طور هماهنگ به تماشای عمل می پردازند. نمره پس زمینه ویولنسل و صدا وجود دارد. در نتیجه سقوط مکبث یک سنت تکراری است.

این رونان است – لهجه ایرلندی او. رونان – سرباز سخت ، عضلانی و سیاه پوست اسکاتلندی ، که توسط باب و استایرووز متمایز می شود. مشخص نیست که مکبثهای جوان و مشتاق از دست دادن فرزندی را درک کرده اند یا هر دو باهوش تر و باهوش تر شروع به کار کرده اند.

مارک برنر

او مدیر او است. او را به زبان بسته بودند. او در یک گروه رقص در ایستگاه روابط عمومی در تاجگذاری با او نجوا می کرد. شما کاملاً باور دارید که او را دوست دارید. اما توهین های او خشن بود. قدرت زمانی تغییر کرد که مکبث مکبارت او را به خاطر ابتکار عمل خود و فقدان جانشین متهم کرد.

فاربر استورم است ؛ او بیشتر بخاطر تولیدات حماسی خود مملو از احساسات غم انگیز و پشیمان شونده بخار شناخته شده است. بنابراین تعجب آور نیست که کوتاه ترین نمایشنامه شکسپیر به طور غیرمعمول طولانی و تاریک باشد. به طور معمول – خوشبختانه ، او یک شخصیت کارتونی را که قرار است یک باربر باشد ، برش می دهد.

درخشان ترین تغییر او یک پیام رسان تصادفی برای لیدی مکبث نبود ، بلکه تأثیر آکیا هنری بر مرگ قریب الوقوع خانم مکدوف باردار بود که شهادت او را شهادت داد. این عمل ظالمانه است ؛ خشن ماندگار

آخرین نبرد در مرحله آخرین سیل بین مکبث و مکدف در خارج از کشور طولانی بود. گاهی اوقات شما فاربر می خواهید کمی فشار وارد کنید ، اما در کل او با سبک بازی سازگار است و ما می توانیم دوباره آن را ببینیم. او اجراهای فوق العاده ای از سراسر گروه بازیگران داشته است ، پیش از این فیلم Crucible را به صحنه لندن در The Crucible ، The Crucible ، Broadcway برد. براوو.

دیدگاهتان را بنویسید