ترافیک سنگین وسط زمین استقلال/ بازیکنی می رود؟ – بیشتر خبرگزاری ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، مدیران باشگاه استقلال رفته رفته تیم خود را برای فصل آینده آماده می کنند. آنها نه تنها برخی از بازیکنان خود را حفظ کرده اند، بلکه خریدهایی نیز انجام داده اند، به جز یکی برای خط هافبک.

یکی از نقاط قوت پیش فصل استقلال مرکز این تیم بود. جایی که مهدی مهدی پور ثابت ترین بازیکن استقلال در تمامی دیدارهای این تیم بود و ثابت ترین یار او بازیکنی به نام زبیر نیک نفس بود که با وجود حضور در استقلال در اولین فصل حضورش، عملکرد قابل قبولی داشت.

با تمدید قرارداد مهدی پور و حضور نیک نفس، استقلالی ها زوج ثابت خط هافبک خود را برای فصل آینده در اختیار دارند. همچنین روزبه چشمی قرارداد خود را تمدید کرده تا یکی از گزینه های بازی در این قسمت از زمین باشد و باید بازیکنی به نام سعید مهری را اضافه کنیم که از فصل گذشته در این تیم حضور دارد.

اما استقلالی ها یکی از سهمیه های لیگ برتر خود را برای خرید این پست اختصاص دادند و یک بازیکن جوان به نام امید حمیدی فر از صنعت نفت را به خدمت گرفتند تا تعداد بازیکنانی که در پست هافبک دفاعی بازی می کنند (با ویژگی های متفاوت) بیشتر شود. استقلالی ها در این پست عملاً دارای تمرکز بازیکنان هستند.

حضور ۵ بازیکن در یک پست چندان منطقی به نظر نمی رسد و به همین دلیل می توان این احتمال را در نظر گرفت که پس از شروع تمرینات استقلال زیر نظر ساپینتو، حداقل یکی از هافبک های استقلال با نظر سرمربی جدید