تحقق جامعه پذیری در مسیر تمدن اسلامی همراه با شبکه فرهنگی و امامت


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عامل، حجت الاسلام محمدمهدی شریف امشب در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان اظهار داشت: سازمان تبلیغات نهادی است که مبدأ آن است. از انقلاب اسلامی و بر اساس منویات رهبر انقلاب اسلامی و آموزه های دینی رسالت گسترده آن است.

وی با اشاره به تغییر رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی نسبت به گذشته، افزود: امروز حرکت فرهنگی سازمان تبلیغات متناسب با بوم شناسی مناطق و شهرستان ها است و تبلیغات ما در راستای توسعه و پیشرفت موثر خواهد بود. عموم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: ما امروز فقط در مقام خطابه تبلیغ نمی کنیم و در جنگ نرم دشمنان که با هر ترفند و هر نقشه ای وارد میدان می شوند باید چهره به چهره با مردم ارتباط برقرار کنیم.

شریف تبار با بیان نقش مهم جامعه پذیری در مسیر تمدن اسلامی در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: مسجد و نقش ائمه محلات در این امر بسیار موثر است.

وی با اشاره به مدیریت انتظارات و توقعات سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: آمل یکی از شهرستان های شاخص مازندران است که رتبه اول فعالیت قرآن و خانه قرآن شهری و روستایی را به خود اختصاص داده است، هرچند فعالیت قرآن در این شهرستان انجام شده است. خاص است و می تواند الگویی برای شهرهای دیگر باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اعلام اینکه هر مدیری باید در انتخاب و انتخاب مدیران شهرها و مناطق ارزش افزوده داشته باشد، خاطرنشان کرد: تبلیغات اسلامی در خدمت به مردم، سیاست گذاری، قانون گذاری، تسهیل گری و خدمات رسانی به مردم نقش دارد. مقررات، و علیرغم وجود مجامع وابسته، هیئات مذهبی، کانون خوانندگان، مبلغان و شاعران آیینی، سرمایه اجتماعی بزرگی محسوب می شود.

شریف تبار گفت: همه ما باید از ظرفیت های موجود در مسیر رشد مخاطب بهره ببریم و موثر ظاهر شویم.

به گزارش فارس، در این مراسم از زحمات ده ساله حجت الاسلام اسماعیل رمضانی رئیس سابق تبلیغات اسلامی آمل تجلیل شد و حجت الاسلام سید مجید حسینی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی این اداره منصوب شد. شهر

حجت الاسلام اسماعیل رمضانی به عنوان رئیس اداره امور قرآنی و دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی مازندران فعالیت خود را از سر گرفت.

انتهای پیام/۸۶۰۱۲/غ
این مقاله را در صفحه اول پیشنهاد دهید