تتا درمانی برای سندرم خستگی مزمن

هیچ دلیل شناخته شده ای وجود ندارد که چرا برخی افراد علائم سندرم خستگی مزمن را تجربه می کنند. معمولاً اعتقاد بر این است که این محصول ذهن یا تفکر ماست. تتا هیلینگ با انرژی سروکار دارد و این نیز محصول ذهن تلقی می شود. در نتیجه، این چالش تقریباً برای درمان توسط تتا هیلینگ طراحی شده است.

علائم CFS همچنین به عنوان یک وضعیت پزشکی با منشأ ناشناخته با خستگی طولانی مدت، افسردگی، درد و تب توصیف می شود که معمولاً پس از یک دوره عفونت ویروسی رخ می دهد. این یکی از تعریف علائم سندرم خستگی مزمن است. سندرم خستگی مزمن (CFS) یک اختلال پیچیده و ناتوان کننده است که میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار می دهد.

بدون درمان خاصی در دسترس است، بسیاری از پزشکان سعی می کنند برنامه های ورزشی منظم و مکمل های غذایی را تنظیم کنند تا به افرادی که از سندرم خستگی مزمن رنج می برند کمک کنند تا بر این وضعیت غلبه کنند. این درمان ها به ندرت موفقیت آمیز هستند. ثابت شده است که ورزش منظم و رژیم غذایی سالم مفید است.

این کشف در دهه ۱۹۹۰ که شفای تتا نام داشت، در جهان شفای کل نگر بسیار شناخته شده شد. این رویکرد به بسیاری از کسانی که از علائم سندرم خستگی مزمن رنج می برند کمک کرده است. تتا نوعی انرژی درمانی است که از طریق سطح ناخودآگاه قابل دسترسی است. اعتقاد بر این است که بسیاری از بیماری ها ناشی از انسدادهایی هستند که می توان آنها را از طریق تکنیک های شفای تتا از بین برد. به همین دلیل است که می توان نتیجه گرفت که انرژی درمانی تتا تکنیک بهتری نسبت به سایر روش های درمانی است که امروزه استفاده می شود. در اینجا به برخی از دلایل اشاره می شود:

• درمان انرژی تتا می تواند به بهبودی سریعتر منجر شود. اگر مشتری باور داشته باشد که فرآیند کار می کند و درمان می شود، روند سریعتر اجرا می شود.

• ماساژ درمانی برای علائم CFS یک فرآیند بسیار کند است و ممکن است به طور موقت برخی از علائم فیزیکی را تسکین دهد. اگر ذهن افسرده باشد، در صورت عدم التیام درد دوباره ظاهر می شود.

پاکسازی ذهن خود با هیدراته بودن و تمرکز بر هرگونه انسداد، مانند تمرکز بر آنچه فکر می کنید در زندگی خود فاقد آن هستید، به شما کمک می کند تا تشخیص دهید چه چیزی ممکن است باعث واکنش منفی بدن شما شود.

• کار با تتا شفا طبیعی توسط انرژی تامین می شود. ضمیر ناخودآگاه شما زمانی که می خواهید بخوابید و زمانی که می خواهید بیدار شوید به سطح تتا می رسد. این زمانی است که بدن خود را تجدید می کند.

• درمان های پزشکی ممکن است ماه ها طول بکشد. درمان تتا معمولا سریع و گاهی فوری است.

• تحت راهنمایی یک پزشک خوب تتا هیلینگ و با تمرین، می توانید وارد ضمیر ناخودآگاه خود شوید و خود درمانی را تسهیل کنید.

تتا هیلینگ یک روش سالم و موثر برای کنترل علائم سندرم خستگی مزمن بدون داروها یا درمان های طولانی مدت است که ممکن است مؤثر واقع نشود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر