بیمه عمر | غذا بهتره خوب باشه


ناگهان متوجه می شوید که زمان زیادی ندارید و هیچ چیز واقعاً مهم نیست. همچنین می‌توانید تیرامیسو سفارش دهید، بگویید «دلم برات تنگ شده»، نوشیدنی بنوشید، کارهای دیوانه‌کننده انجام دهید، لباسی خاص بپوشید و کتاب‌های قدیمی مورد علاقه‌تان را هدیه دهید. من کووید-۱۹ ندارم. نگران نباش. این نوع چیزها فقط چیزها را در چشم انداز قرار می دهد و به تمام زمانی که ذهن شما برای نگرانی و درک چیزها نیاز دارد اشاره نکنید.

امیدوارم که همگی در خانه خوب باشید. مطمئنم این یکی از عجیب ترین دورانی است که تا به حال زندگی کرده ایم. آنچه دیروز زندگی عادی روزمره من بود امروز خطرناک، غیرمسئولانه و تقریباً غیرقانونی است. رفتن به سینما، بازی بدمینتون، خرید، سفارش پیتزا، اشتراک نوشیدنی، رفتن به دفتر، ملاقات با دوستانم، بیرون رفتن برای سوشی، رفتن به باشگاه، پیاده روی، رفتن به مرکز خرید، بیرون رفتن.

می دانستم لحظه ای که اعلام کردیم تئاترها تعطیل می شوند، این مزخرف واقعی بود. همه تنها. هنگامی که تمام قرنطینه ها تمام شد و ویروس از بین رفت و همه چیز خوب شد، اولین کاری که باید انجام دهید چیست؟ من به تئاتر می روم. خواهرم داشت به سالن زیبایی می دوید تا ابروهایش را درست کند. مادرمان خیالش راحت شد که بالاخره از خانه بیرون آمدیم.

تصور COVID-19 به عنوان یکی از دوستان محافظه کار و عقب مانده خود در WhatsApp آسان است. من مطمئن هستم که هر کسی یکی از این گونه ها را در میان خانواده یا دوستان خود دارد. این از آن دسته افرادی است که شما را به جلو می فرستد و از شما می خواهد که به جای فروشگاه های زنجیره ای، از خانم های مسن منطقه خود خرید کنید. COVID-19 آن شخص است. او از این همه خرید و هزینه های زیاد، مراکز خرید، بیرون از خانه غذا خوردن، تماشای فیلم در سینما خوشش نمی آید. “در خانه با خانواده بمانید و خودتان آشپزی کنید.” – گویا می گوید. وقتی می توانید تمام تمرینات را در خانه انجام دهید، ورزش در باشگاه غیرضروری است. جارو بکشید، جارو بکشید، پاک کنید، بشویید و بشویید. خودتان آن را انجام دهید. فکر نمی کنم با این مرد کنار بیایم.

این زمان‌های آزمایشی از چند جهت هستند. از جمله این که آیا می توانید بدون مسمومیت برای خود غذا بپزید یا خیر. خودشه. نه سیری، نه هیچ چیز زوماتویی. من می دانم که گفتن “من به شما گفتم” به خصوص در چنین زمانی اخلاق بدی است، اما نمی توانم مقاومت کنم. آشپزی اساسی ترین مهارتی است که تا به حال یاد خواهید گرفت. جستجوی علوفه در جنگل، ماهیگیری از رودخانه یا چادر زدن می تواند بعداً انجام شود. مادر شما یا یک وبلاگ نویس خوب (مثل من) می تواند در حال حاضر چیزهای مهم تری نسبت به Bear Grylls به شما بیاموزد.

این پست فهرستی از تمام کارهایی نیست که می‌توانید در زمان منع رفت و آمد خدادادی انجام دهید و هنوز انجام نداده‌اید – خانه را تمیز کنید، شلوغی کنید، ورزش کنید و با خانواده ارتباط برقرار کنید، حتی اگر من چیزی شبیه به آن را فوروارد کرده‌ام. در واتس اپ در حالی که لیست کردن چنین چیزهایی و به اشتراک گذاشتن آنها با همه خوب و با نیت خوب است، اما توجه به این نکته نیز مهم است که اگر من آن نوع خود انضباطی و تمرکز بیش از حد را داشتم، لاغر می شدم، کتاب می نوشتم، رستوران راه می انداختم. کسب و کار و مشهور شدن این همان چیزی است که همه مشتاقان را از موفقیت‌آمیزان جدا می‌کند، رشته آشکار قدیمی.

من به دلایلی یک مادر شاغل هستم. اگر مجبور نباشم جایی باشم، نمی‌توانم در زمان مناسبی بلند شوم. الان دلیلی نمی بینم که موهایم را تمیز کنم یا لباس درست بپوشم. امروز، برای کار از خانه، یک پیراهن راه راه زرد و سفید بزرگ پوشیدم که برای تولدش به جگان هدیه داده بودم و او هرگز نپوشید، زیرا می‌گفت شبیه یک تخم‌مرغ آب‌پز غول‌پیکر است. پوشیدمش تا غرقش کنم او بی حوصله به نظر می رسید. به من بخند. مدیر من که اصرار به تماس ویدیویی اسکایپ داشت، باید فوراً از تصمیم خود پشیمان شده باشد. می‌دانستم که می‌خواهد بگوید من به نظر می‌رسیدم وادا چنای بیرون رفته بود تا از پمپ کنار جاده آب بیاورد، اما مقاومت کردم. او ممکن است اصرار نداشته باشد که تماس های ویدیویی را ادامه دهد. من هر روز این طرح کار را از خانه کشف می کنم.

این قرنطینه همچنین آزمونی است برای اینکه چقدر می توانید برای خانواده خود تحمل کنید. غیرمنطقی است که انتظار داشته باشیم افراد برای مدت طولانی با خانواده خود در حبس بمانند، به خصوص به این دلیل که انتظار دارید آن را بخواهید و از آن لذت ببرید. این فرمول کاملا اشتباه است. درست مثل عشق است وقتی عاشق می‌شوید می‌خواهید زمان بیشتری را با هم بگذرانید، اما وقتی عاشق شدید باید کمی دور شوید تا توجه و ذهن و آتش را دست نخورده نگه دارید. ازدواج هم همینطور، خانواده هم همینطور. موفقیت خانواده، ازدواج و رابطه بستگی به زمان و مکان بهینه دور از آن دارد. توصیه های Modi ji را دنبال کنید که اگر می خواهید این کار انجام شود، حتی در داخل خانه از یکدیگر دور بمانید.

هرگز نمی دانستم که اهل خانه نیستم. من همیشه بدون برنامه احساس می کردم که در خانه هستم. این فقط تا زمانی است که به خواست خودم باشد. من ممکن است دوست داشته باشم بیکار بنشینم اما نمی خواهم کسی به من بگوید بیکار بنشینم. همه شما نگهبانان آنجا، به پلیس ها توصیه نکنید که بیایند و به الاغ من ضربه بزنند. من از روی صندلی از حق خود استفاده می کنم که حرفم را بزنم.

امیدوارم در روزهای آینده بیشتر بنویسم و ​​تا حد امکان بدون سانسور، بی احترامی و صادق باشم. من می خواهم بشنوم که همه شما قصد دارید در خانه چه کاری انجام دهید. با آرزوی سلامتی، ذهن و تحمل برای همه شما!

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/