You are currently viewing “بیش از یک بدن” راهنمای آرامش بدن است که به آن نیاز دارید

“بیش از یک بدن” راهنمای آرامش بدن است که به آن نیاز دارید


زمان خواندن 4 دقایق

“بسیاری از کتاب ها. “زمان بسیار کم” ده ها سال است که شعار من است. اگر بتوانم ساعات بیشتری ایجاد کنم ، برای خواندن است. این برای کتابهای سلیقه ای مانند کتابهای روشنگری یا روشنگری صادق است.

من در مورد اولین کتاب آنها ، خواهران دوقلوی لیندسی و لکسی کایت ، هر دو بنیانگذار دکتری Beauty Redefined ، شنیدم. “بیش از یک بدن ؛ بدن شما یک تزئین نیست ؛ این یک ساز است. ” آن را برای “خواندن نهایی” در لیست ذهن خود قرار دادم.

این کتاب ممکن است از لیست روانی بازیابی نشود ، اما می توانید نظر خود را در ایمیلی از Lindo Bacon دریافت کنید. من (لیندو ، ضمیر آنها / آنها) برای آخرین کتاب ، “تعلق رادیکال: چگونه زنده بمانیم و چگونه زنده بمانیم (تحول برای بهتر)” سیاتل تایمز: )

من مدتها برای لیندو احترام زیادی قائل بودم (وقتی برای تحصیل رژیم غذایی در مقطع کارشناسی ارشد بودم ، برای من مهم بود ، آنها به همراه لوسی افرامور ، متخصص تغذیه بریتانیایی کتاب “تکامل” را نوشتند – “من خیلی فکر می کنم بیشتر از آن”). آنها می اندازند که چقدر خوب هستندمن کار خود را برای خرید یک نسخه متوقف کردم.

سپس آن را خواندم و انداختم که چقدر خوب بود. و سپس من بلافاصله شروع به توصیه مشتریان خود می کنمچه کسی گفت که آنها چقدر خوب هستند و چگونه حرکت می کنند؟

بدن خود را از مواد مضر پاک کنید

راستش را بخواهید ، حرکات مثبت بدن کمی گیج کننده استنمی تواند تبلیغ کنندگان که در اصل از جنبش پذیرش چربی متولد شده اند ، چیزی را انتخاب کرده اند که با نیت شریف ارتقاء عزت نفس شدید بدون توجه به اندازه بدن شروع شده است. برترین پستهای #bodypositivity و #bodypositive اینستاگرام برای زنان جوان سفیدپوست است. این به ظاهر شما احساس مثبت می دهد.

خواهران بادبادک به پشت جلد کتاب خود اشاره می کنند “من اعتقاد ندارم که یک تصویر مثبت از بدن شما را زیبا نشان می دهد. بدن شما را می شناسد است به هر حال خوب به نظر می رسد. “

آنها با هدف خود داستانهای خود را شروع می کنند. در دوره راهنمایی ، سبک رقابتی آنها ، آنها تیم شنا را ترک کردند زیرا نمی خواستند مایو را بیرون از آب ببینند. سپس آنها به عمق آب اعتراض می روند (نمونه ای از نحوه استفاده آنها از جلوه های بزرگ) تجربیات زندگی با یافتن راه هایی می تواند باعث ایجاد تغییرات کوچک یا اختلالات عمده در احساسات من در مورد بدن ما شود. (این تحقیقات مربوط به تصویر بدن خود را انجام می دهد.)

اغلب بنویسید. ما باید با این حواس پرتی ها کنار بیاییم و شرمنده شویم یا به خوردن غذا و نوشیدنی دامن بزنیم. ورزش؛ با تلاش برای ترمیم بدن خود با جراحی پلاستیک – راه حل خارجی برای مشکلات داخلی آنها سپس راه بهتری برای استقامت ارائه می دهند.

ساختن تصویر بدنه

همانطور که روی جلد کتابش لیندو بیکن آمده است: “کار خواهران شاهین کمک شخصی نیست و از نظر جسمی نیز مثبت نیست. ” کاملا. کتاب بسیار قانع کننده اما محکم است. برای استفاده مجدد از نمونه آب آنها ؛ اگر ما واقعاً خواهان صلح با بدن خود هستیم ، در کارهایی که می توانیم انجام دهیم غوطه ور هستیم. ارزشهای واقعی خود را به عنوان یک انسان بشناسیمنمی تواند شامل روشهای یادگیری است

 • از محیط رسانه انتقاد کنید (محیط رسانه ای خود را ایجاد کنید که به جای اشک از ما حمایت کند).)
 • برای بازتاب خود ، مقایسه شخصی را کنار بگذارید (با دلسوزی برای خود) بنابراین می توانیم از اعتراض به خود دست برداریم.
 • با زنان دیگر به ما بپیوندید در هر نوع رقابت فیزیکی ، این بیشتر از مخالفت ما با آنها است (این شامل دست کشیدن از تحسین فیزیکی است).
 • به من بگویید سلامتی و تناسب اندام برای شما چه معنایی داردبیاموزید که چگونه یکی را برای استفاده در خانه جدید خود تنظیم کنید نگاه کننمی تواند
 • فراتر از زیبایی وقتی به تصویر بدن و مثبت اندیشی فکر می کنید

این آخرین نکته کلیدی است. خواهران به پست اینستاگرام 2016 خود که نوشته اند اشاره می کنند.

این کتاب مال کیه؟

شما این کتاب برای شماست.

 • مثل آن گرفتار چرخ همستر “خودسازی” فیزیکی
 • شک کنید که این عادات “مراقبت از خود” شما است اعتماد به نفسنمی تواند
 • احساس می کنید بی ارزش هستید زیرا بدن شما “خیلی بزرگ” یا “خیلی قدیمی” است تا زیبایی فعلی شما را به هر شکل دیگری اندازه گیری کند.
 • برای کاری که می خواهید انجام دهید با خود مخالفت کنید زیرا از بدن خود راضی نیستید.
 • باور داشته باشید که سلامتی و تناسب اندام (شما و دیگران) امکان پذیر است با نگاه به بدن شخص اندازه گیری می شودنمی تواند
 • از اینکه چقدر خوب هستید احساس بدی نداشته باشید درباره بدن شما و بدن دیگران
 • آیا از مبارزه با بدن خود بیمار و خسته شده اید؟نمی تواند

همه زنان ، به ویژه ، تغییر شکل های عمده یا جزئی را تجربه کرده اند. “بیش از یک بدن” شما را نشان می دهد چگونه می توانید از این تجربیات برای بهبود رابطه خود با بدن خود استفاده کنید؟ آنها به جای تلاش برای بازیابی ، در غم خود غرق شده و در نتیجه ، شکست بیشتری را تجربه می کنند. من به شدت از این کتاب حمایت می کنم. بسیار حامی.

در این سخنرانی TEDx کمی بیشتر در مورد رویکرد خواهران بادبادک به تناسب اندام خواهید آموخت.

این پست حاوی پیوندهای وابسته به آمازون است. از خریدهای واجد شرایط من به عنوان شریک آمازون دریافت شده است.


کری دنت متخصص تغذیه مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام ؛ نویسنده آزاد مشاور رژیم غذایی خودآگاه با نویسنده صحبت کنید. که شامل ابرقدرت های او می شود در برابر افسانه تغذیه مقاومت کنید در مقابل به زنان قدرت می بخشد برای اینکه بدن آنها بهتر و شادتر شود ؛ غذاهای مغذی و سالم انتخاب کنید.

این پست را چاپ کنید این پست را چاپ کنید

دیدگاهتان را بنویسید