بیشترین تصادفات در شمال استان اتفاق می افتد


نماینده مردم گرمی در شورای اسلامی گفت: در شمال استان به ویژه در مناطق گرمی و پارس آباد بیشترین آمار تصادفات و تلفات رانندگی را شاهد هستیم و جاده های این مسیر مشخص شده است. به عنوان جاده مرگ .

اما اسماعیلی

نماینده مردم گرمی در شورای اسلامی گفت: جاده مرگ در شمال استان اردبیل و منطقه مغان زیبا در این منطقه نیست.

ولی اسماعیلی در مراسم افتتاح پروژه های راهداری در رازی اظهار کرد: طرح های توسعه و بهسازی بزرگراه اصلی به بزرگراه در اکثر محورهای مواصلاتی استان اردبیل در حال انجام است و از تلاش ها و تلاش های راه و شهرسازی قدردانی می کنیم. و مدیریت راه

وی بیان کرد: با توجه به شرایط گردشگری استان، بهتر است چهار خط شمال به جنوب استان اردبیل هر چه سریعتر تکمیل شود و در کنار آن، نیاز اصلی مردم این استان تکمیل و بهره برداری از آن است. راه آهن و بزرگراه اردبیل به قفقاز در مراحل مختلف تکمیل و زیر بار ترافیک قرار دارد.

نماینده مردم غرمی در شورای اسلامی گفت: در شمال استان به ویژه در شهرستان های غرمی و پارس آباد بیشترین آمار تصادفات و تلفات جاده ای را شاهد هستیم و جاده های این مسیر به عنوان جاده شناخته شده است. جاده مردگان در حالی که با تکمیل پروژه های بزرگراهی انتظار می رود این شهرت به جاده مرگ تبدیل شود. راه را برای شهرت جاده ایمن باز کنید.

اسماعیلی افزود: با بهره برداری از پنج کیلومتر دسترسی به شهر گرمی در تلاش هستیم ۱۵ کیلومتر از این مسیر را بزرگراه کنیم و محور گرمی به بیله سوار به بزرگراهی به طول ۵۰ کیلومتر ارتقا یابد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: توسعه متوازن یکی از رویکردهای دولت و مجلس است و در این زمینه انتظار می رود استاندار اردبیل نیز حمایت و حمایت بیشتری از مناطق کم برخوردار و کم برخوردار در توزیع داشته باشد. از اعتبارات

اسماعیلی افزود: دولت سیزدهم در گام اول جان انسان ها را از شر کرونا نجات داده است تا امروز شاهد آرامش بیشتری در این عرصه باشیم.

وی تصریح کرد: اگرچه این اقدام گسترده دولت کمتر در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت، اما در گام جدی تر تامین نان مردم نیز مورد توجه دولت و با حمایت مجلس قرار گرفت و بهتر است. به جای ناامید کردن مردم به وعده های دولت عمل کنند.

نماینده مردم گرامی در شورای اسلامی ادامه داد: کسانی که ناامیدانه نفس می کشند در واقع در حال حرکت در پازل دشمن هستند و بهتر است جلوی این حرکت گرفته شود.

ولی اسماعیلی: بیشترین تصادفات در شمال استان اتفاق می افتد

بیشترین تصادفات در شمال استان اتفاق می افتد