You are currently viewing بچه راشل رایلی کی میاد؟ چه کسی جایگزین او در شمارش معکوس می شود؟

بچه راشل رایلی کی میاد؟ چه کسی جایگزین او در شمارش معکوس می شود؟


 • در این مقاله ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی پیوندها کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کی و کجا بچه راشل رایلی جایگزین او در Countdown خواهد شد؟ در اینجا مواردی است که باید قبل از زایمان بدانید.

  راشل رایلی ، میزبان شمارش معکوس ، متوجه شد که او فرزند دوم خود را باردار است و نمی تواند منتظر بماند تا از فرزندش استقبال کند.

  این ستاره تلویزیونی در انتظار فرزند دوم خود با شوهر حرفه ای سختگیر خود پاشا کووالف است. این زوج در حال حاضر والدین Maven Aria هستند.

  این زوج در ژوئن 2019 در لاس وگاس ، یک ماه پس از اعلام اولین بارداری او ازدواج کردند.

  اما اگر ستاره شما در مورد زمان تولد فرزند دوم شما می پرسد ، ما می توانیم هر آنچه را که باید بدانید به شما بگوییم.

  بچه راشل رایلی کی میاد؟

  او دومین فرزند راشل رایلی است در ماه اکتبر پرداخت شدنمی تواند میزبان شمارش معکوس در آوریل بارداری خود را اعلام کرد. اما در واقع این پاشا بود که ماه تولد خود را فاش کرد. گفت باشه! او می گوید: “ما بچه شماره دو می خواهیم.” بنابراین امیدواریم در ماه اکتبر از آنها در این دنیا استقبال کنیم. ”

  راشل رایلی و پاشا کووالف

  ماه اکتبر برای راشل ماه بسیار مهیجی بوده است ، اما او نه تنها در انتظار فرزند دوم خود است ، بلکه کتاب ریاضی جدیدی نیز به نام At Sixes and Sevens منتشر می کند. او اعتراف کرد که مطمئن نیست کتاب یا کودک برای اولین بار به کجا می رسد.

  او زیرنویس عکس هایی را که به اشتراک گذاشت ، عنوان کرد. در پایان عکاسی موفق روی جلد برای جلد کتاب ریاضی جدید من #atsixesandsevens ، پرسیدم آیا می خواهم سریع بازی کنم؟ با تشکر از 5 دقیقه اضافی و تصاویر برای همیشه. ری لطفاً از اولین انتشار بین کتاب و نوزاد مطمئن باشید ، اما تاریخ انتشار کتاب 28 اکتبر است.

  چه کسی جایگزین ریچل رایلی در شمارش معکوس می شود؟

  راشل رایلی قبل از حضور در مراسم ، با وجود اینکه اجازه زایمان نداشت ، مجری این مراسم بود جایگزینی اعلام نشده استنمی تواند

  او نه تنها تاریخ 3000 ساله سریال را جشن گرفت ، بلکه مهمان جوان خود Maven Aria را به همراه همسرش پاشا وارد استودیو کرد.

  زیرنویس هایی که او تایپ کرده است امروز ما به نقطه عطف مگا از 3000 رویداد شمارش معکوس رسیدیم. من از مهمانان ویژه ای که به من گل و هدیه دادند شگفت زده شدم. یکی از آنها نسبت به زمان رفتنش کمتر خوشحال بود. با تشکر ، خانواده شمارش معکوس. من این را دوست دارم. ပြီးတော့ ️ و کمی رویrachelrileyuk دیگر برای لباس فوق العاده Mave فریاد بزنید! بابا تمام تلاشش را کرد تا او را از نزدیک ببرد. g️ #هدیه #سالگرد #شمارش معکوس #3000

  با این حال ، دکتر آن ماری ایمافیدون MBE در برنامه ویژه Countdown’s Black to Front TV در روز جمعه. جمعه جایگزینی برای 10 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

  دکتر ایمافیدون در توییتی نوشت: ‘سلام # شمردن تا جمعه #سیاه به جلو مخصوص باز شده کفش هایم را پر می کنم RachelRileyRR (& carolvorders) با سر ترور مک دونالد lemnsissay در مقابل TVMarv ساعت 2:10 بعد از ظهر @ channel4 جمعه ، 10 سپتامبر # C4Blackandproud

  راشل از این انتخاب خوشحال شد. او گفت. ‘اوه اوه اوه! فرد مناسب برای کار! ‘

  قبل از زایمان ، راشل با به اشتراک گذاشتن کلمات بد مورد علاقه مخاطبان خود ، همانطور که در زیر نشان داده شده است ، غرق شد.

  راحیل پاهایش را بالا آورد. دیگر زمانی برای انتظار در خانه به جای شمارش معکوس باقی نمی ماند.

  شمارش معکوس از شبکه 4 هر 2 ساعت و 10 دقیقه در هفته پخش می شود. می توانید آن را به صورت زنده در All4 تماشا کنید  دیدگاهتان را بنویسید