بوشهر/ ۴ کشته در تصادف پراید و پژوپارس


در بررسی در محل مشخص شد که یک دستگاه پراید با یک دستگاه پژو پارس برخورد کرده که راننده پراید و سه سرنشین پژو پارس بر اثر شدت جراحات جان باختند و راننده و یکی از سرنشینان پژو پارس. مصدوم و به مرکز درمانی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان بوشهر از کشته شدن ۴ نفر و مجروح شدن ۲ نفر بر اثر تصادف دو خودروی پراید و پژو در دشتستان خبر داد.

به گزارش ایسنا؛ سرهنگ فرهاد آراوند روز شنبه ۱۶ آبان گفت: روز گذشته پس از اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف نرسیده به روستای سرقانات بلافاصله پلیس راه و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از محل مشاهده شد که یک دستگاه خودروی پراید با خودروی پژو پارس برخورد کرد که راننده پراید و سه سرنشین پژو پارس به دلیل شدت جراحات وارده فوت کردند و راننده و یکی از سرنشینان پژو پارس مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: به گفته کارشناسان پلیس راه علت این حادثه انحراف به چپ توسط راننده پراید خوردویی بوده است.

آراوند از رانندگان خواست با توجه به توصیه های پلیس، از عجله و عجله در هنگام رانندگی پرهیز کنند و با سرعت مطمئن و قانونی برانند تا شاهد چنین حوادث ناگوار رانندگی نباشیم.