You are currently viewing به روز رسانی چک محرک: طبق مطالعه ، پرداخت چهارم برای بسیاری از افراد مهم خواهد بود

به روز رسانی چک محرک: طبق مطالعه ، پرداخت چهارم برای بسیاری از افراد مهم خواهد بود(NEXSTAR) – یک مطالعه جدید نشان می دهد که ایالات متحده به دلیل افزایش تورم به شدت نیاز به آزمایش محرک در شروع اپیدمی دارد.

محققان مرکز Capital One Insights می گویند سه دیدار از دو رئیس جمهور برای افراد کم درآمد مهم است. اما این کافی نیست.

این مطالعه در سال 2020 آغاز شد. با شروع بهار ، نویسندگان یک نظرسنجی انجام دادند که از گروهی از نمایندگان در سراسر ایالات متحده خواسته بود تا اثرات ویروس را هر چهار تا هشت ماه مطالعه کنند. آزمایش محرک آنها نحوه بهبود اقتصاد ایالات متحده را بررسی می کند.

درآمد پاسخ دهندگان در سه گروه درآمد سالانه کمتر از 25000 دلار است. 25000 دلار 100000 و بالای 100000 وجود دارد. این مطالعه نشان داد افراد کم درآمد نسبت به سایر گروه ها بیشترین پرداخت نهایی را پرداخت می کنند.

محققان می گویند هیچ بهبودی برای فقیرترین کشور وجود ندارد.

بهبودی همزمان

در طول موج COVID-19 بهار 2020 ، از دست دادن شغل در ایالات متحده ویرانگر بود ، اما این مطالعه به بررسی نحوه تغییر آمریکایی ها در آن سال پرداخت.

در بهار آن سال ، 32 تا 36 درصد درآمد کم درآمد سه ماهه سوم را گزارش کردند. در دو گروه دیگر ، تنها نیمی از پاسخ دهندگان از دست دادن درآمد خود خبر دادند. سیاهپوستان و کارگران اسپانیایی / لاتینکس 12 درصد بیشتر از سفیدپوستان احتمال داشتند.

ناامنی اقتصادی یک موضوع رایج در میان افراد با درآمد متوسط ​​است. این مطالعه نشان داد که یک نفر از هر پنج شرکت کننده در بهار 2021 بدهی بیشتری دارد.

تا سال 2020 ، درآمد واقعی و تعداد کارگران تمام وقت کاهش می یابد.

بر اساس آمار سرشماری ایالات متحده ، درآمد خانوارها در ایالات متحده 2.9 درصد از 69،560 دلار در سال 2019 به 67.521 دلار در سال 2020 کاهش یافته است. برای اولین بار از سال 2011 ، کاهش قابل توجهی داشته است. تعداد کارگران تمام وقت 13.7 میلیون نفر کاهش یافت.

برای چهارمین آزمایش محرک تماس بگیرید

برای بسیاری از آمریکایی ها ، وام مسکن ؛ کسب درآمد از طریق کارت اعتباری و کسب درآمد زیاد یک نگرانی ماهانه است. در آوریل 2021 ، 46 درصد از افراد کم درآمد گفتند هزینه های خود را بدون مشوق کاهش می دهند.

پس از آزمایش سوم ، پرداخت 1400 دلار تحت برنامه نجات آمریکا برای افراد کم بخت دشوارتر شد. در آگوست 2021 ، حدود یک سوم افراد کم درآمد از دوستان و خانواده خود وام گرفته اند تا به صورت حساب های خود رسیدگی کنند.

به گفته وی ، در ماه آگوست 50 درصد از افراد کم درآمد و 30 درصد از افراد با درآمد متوسط ​​مجبور به مراقبت از فرزندان خود شدند و شغل خود را رها کردند زیرا مشکلات مراقبت از کودکان برای تأمین هزینه بیشتر مردم. این با 18 درصد درآمد بالاتر مقایسه می شود.

جمهوری خواهان و دموکرات ها از محققان مرکز Capital One Insight می خواهند که از بسته هزینه 2 تریلیون دلاری فعلی بین دولت و دولت بایدن برای بهبود خدمات اجتماعی و مقابله با تغییرات آب و هوایی استفاده کنند. آنها تنها کسانی هستند که خواستار پرداخت مشوق های قابل توجهی برای بهبودی آمریکا هستند.

در ماه سپتامبر ، لیگ شهروندان سالمند (TSCL) ، یک گروه مبارزات غیرحزبی ، ماه ها پیش از افزایش هزینه های زندگی فدرال در سال آینده پیش آمد. وی نسبت به افزایش هزینه کالاها و خدمات هشدار داد.

پیش بینی می شود نرخ تورم توسط کارشناسان مالی دولت تا سال 2022 به 6 درصد و COLA تا سال 2022 برسد. COLA 1.3٪ امسال پیشرفت بزرگی است.

اتحادیه شهروندان سالخورده اکنون از کنگره می خواهد چهارمین کمپین را برای پرداخت حقوق دریافت کنندگان بیمه تامین اجتماعی 1400 دلار راه اندازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید