بهترین چهره خود را به جلو نشان دهید


افشای وابسته: این پست حاوی پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

را لباس کیف قرمز این یک بازی کلاسیک بی انتها است. چه به دنبال چیزی برای پوشیدن در محل کار خود باشید و چه می خواهید برای یک مراسم لباس بپوشید، لباس های کیف قرمز زیادی وجود دارد که به اندام شما اعتماد به نفس می بخشد.

کلید هر نگاهی اعتماد به نفس است – وقتی آن را بپوشید، بقیه در جای خود قرار می گیرند! ما ۲۰ ظاهر مختلف را جمع آوری کرده ایم. از لباس های اداری معمولی گرفته تا لباس های شب پر زرق و برق، ما در این پست همه نیازهای شما را پوشش می دهیم.

پارسال این کیف قرمز باحال رو خریدم ولی بدون استفاده تو کمدم نشست!! غم انگیز…درسته؟! من وظیفه خود را جمع آوری ایده های لباس کیف قرمز برای کمک به من در استفاده از کیف قرمزم هر روز کردم! اینها تمام ظاهرهایی هستند که برای همراهی با کیف قرمزم جمع آوری کرده ام.

کیف های دستی قرمز

بیایید با چند کیف دستی قرمز سرد شروع کنیم! یک تعدادی از بهترین هاش اینجاست!!

کیف گوچی قرمز

گوچی خیلی کیف های قرمز عالی داره!! جای تعجب نیست – آنها به خاطر تسمه های کمربند ایمنی قرمز و سبز خود شناخته شده اند.

کیف‌های جدید گوچی مارمونت با یک GG برنجی برس‌کاری شده در جلو، باید برایشان بمیرند. من یکی سفید دارم و بی وقفه می پوشم. کیف دوشی گوچی مارمونت را می توان از روی شانه یا به عنوان کیف کراس بادی استفاده کرد.

اندازه ها و مدل های زیادی از کیف های گوچی مارمونت (کوچولوها بسیار بامزه هستند) برای انتخاب وجود دارد. من یک مدل کوچک دارم که برای روز و شب مناسب است، بنابراین می توانید مقداری آرایش، کیف پول، کلید و یک تلفن همراه بزرگ قرار دهید.

من با سایر کیف‌های مارمونت در فروشگاه بازی کرده‌ام، و هر چه بزرگتر باشید، کیف برای پیرزن بیشتر می‌خواند. مهم نیست که شما چند ساله (یا سن من) هستید، فکر نمی کنم کسی بخواهد احساس کند که یک خانم مسن است! خیلی دلم می‌خواست دستگیره بالایی را همانطور که با دوربینم می‌سازد دوست داشته باشم، اما این همه بوش خیلی زیاد است!

کیف کوچک مارمونت برای من کوچک تا کوچک است، اما اگر یک تلفن کوچک و یک کیف پول کوچک دارید ممکن است برای شما خوب باشد. کوله پشتی و کیف کمربند هم دارند!! من یک کیف مدرسه قدیمی گوچی دارم!! من از طریق همه آن گرفته شده است!!

من همچنین کیف دوشی مینی ماتیلاسی را خیلی دوست دارم. از نظر اندازه و شکل شبیه کیف دیسکو گوچی است.

کراس بادی والنتینو راکستاد

کیف Valentino Rockstud به طرز فریبنده ای کوچک است. شما می توانید مقدار زیادی را در آن کیف کوچک بچسبانید. من می توانم هر چیزی را که روزانه نیاز دارم مانند تلفن همراه، کیف پول، عینک آفتابی، کلید، آرایش، رژ لب با جا برای چیزهای کوچک دیگر بگذارم!

چیزهای خوبی که دارم عبارتند از: سواب پنبه، نخ دندان، کارت ویزیت، کش مو، نوار بهداشتی، یک جای داروی کوچک برای داروهای آلرژی، و یک دستگاه استنشاق آسم. بدیهی است که چیزهای خوب کوچک بسته به جایی که می روید متفاوت است.

لویی ویتون پوچت متیس

لویی ویتون پوچت متیس دارای سه جداکننده جیب در داخل و یکی در بیرون است. اگر بتوانید به یاد داشته باشید که وسایلتان را کجا گذاشته اید، این یک راه عالی برای سازماندهی وسایلتان است.

من دروغ نمیگم با این همه جیب واقعا اذیت شدم. من یک کیف با یک محفظه بزرگ می پوشیدم.

اکنون که شروع به پوشیدن بیشتر این کیف کرده ام، به روال عادی عادت کرده ام که وسایلم را در همان مکان قرار دهم. در اینجا نحوه قرار دادن آن است تا فراموش نکنم و دیوانه وار به دنبال گوشی خود بگردم در حالی که یک عکس عالی را از دست داده ام!! #MomLife و #BloggerLife ممکن است گاهی اوقات استرس زا باشد!!

برای Pouchette Metis، تلفنم را در جیب زیپ پشتی، کیف پول، داروها و کلیدهایم را در جیب بزرگ وسط، سپس عینک آفتابی ام را با آرایش در جیب پشتی گذاشتم.

در جیب جلویی هر مدارکی را که باید با خود ببرم و همچنین رسید و لیست خرید قرار می دهم. متیس فقط زمانی با من کار می کند که وسایلی را در خانه آنها داخل کیف نگه دارم.

تخفیف در کیف پول های قرمز شیک

برای آن دسته از ما که همیشه نمی‌توانیم پول زیادی برای یک کالای مد روز مانند کیف دستی قرمز بگذاریم، در اینجا چند کیف دستی قرمز شیک و ارزان‌تر آورده شده است.

ایده های لباس کیف قرمز

آبی تیره و شلوار جین

یکی از راه های مورد علاقه من برای پوشیدن کیف قرمز، شلوار جین و شلوار جین آبی تیره است. می‌توانید کفش‌های هماهنگ و قرمز هم بپوشید یا یک جفت کفش فلزی یا شتری هم انتخاب کنید.

چاپ و فونت دریایی

کیف های قرمز با نوارهای دریایی عالی به نظر می رسند! من تقریباً در تمام طول سال به جز زمستان عاشق این ظاهر هستم. با انتخاب پارچه های سنگین مانند این لباس راه راه می توانید در تمام بهار، تابستان و حتی پاییز از راه راه دریایی استفاده کنید.

مکان های مورد علاقه من برای یافتن چاپ های دریایی Gap یا Old Navy هستند. آنها همیشه یک بلوز راه راه آبی و سفید سرمه ای دارند تا با شلوار جین خود همراه شوند. شما حتی می توانید مادرم را پیدا کنید و من به Old Navy نگاه می کنیم. راهنمای خرید Mommy and Me را که هر ماه به‌روزرسانی می‌کنیم، بررسی کنید.

پلنگ برفی

طرح پلنگ برفی سیاه، سفید و خاکستری با یک کیف امضا عالی به نظر می رسد. کی میدونه؟!

نقش پلنگی

لوازم جانبی پلنگی کلاسیک همیشه قرمز هستند. من نمیتونم ببر رو بدون فکر کردن به کیف پول قرمز ببینم!!

چاپ کامو

قرمز و سبز در کنار هم عالی هستند زیرا دو رنگ مکمل یکدیگر هستند. نسخه های اولیه قرمز، سبز و قرمز بسیار کریسمس و جشن هستند.

در طول تعطیلات، پوشیدن یک کیف قرمز با ژاکت کریسمس کاملاً منطقی است، اما بقیه سال، من از قرمز و سبز دوری می کنم. در عوض، یک طرح سبز نظامی یا کامویی را انتخاب کنید که با کیف دستی قرمز شما مطابقت دارد.

بشقاب یا چاپ کریسمس

به رنگ قرمز چاپ کنید

این کیف های قرمز با چاپ هایی که یک نقطه قرمز کوچک در آنها وجود دارد، عالی به نظر می رسند. هر زمان که لباسی را می بینم که روی آن کمی قرمز است، سعی می کنم ببینم آیا این لباس با کیف قرمز من تعریف می شود یا خیر. برای لویی ویتون پوچت متیس، می توانید کمربند را بردارید و از آن به عنوان کیف دستی استفاده کنید.

لباس سیاه و سفید

البته قرمز با سیاه و سفید عالی به نظر می رسد. شما واقعاً نمی توانید با یک کیف قرمز رنگ که رنگی زیبا را به کمد لباس کلاسیک می آورد اشتباه کنید. افراد زیادی هر روز سیاه و سفید می پوشند. اگر این شما هستید، پس کیف قرمز یک انتخاب عالی برای شماست.

لباس صورتی

جفت قرمز و صورتی برای من زمانی شروع شد که سارا جسیکا پارکر یک شلوار قرمز و یک تی شرت صورتی با هم پوشید.

از آن زمان، من با هم صورتی و قرمز می پوشم. اکنون که بیشتر به رنگ علاقه دارید، بسیار منطقی است که صورتی و قرمز با هم ترکیب شوند زیرا رنگ های مشابهی در چرخه رنگ هستند.

جین مشکی

یک شلوار جین مشکی خوب مربا است!! من دوست دارم شلوار جین خود را اغلب بشوییم، بنابراین با پوشیدن معمولی شلوار جین مشکی خود را در حدود ۶ ماه باد می کنم.

دلم برای روزهای بی فرزندی تنگ شده که به سختی شلوار جینم را می شوم. به نظر ناخوشایند است، اما می توانید این رنگ سیاه تیره را با شستشوی محدود برای مدت طولانی تری حفظ کنید.

شلوار جین مشکی با یک بلوز مشکی، یک بلوز سفید و یک بلوز خاکستری با کیف قرمز شما خوب به نظر می رسد.

لباس خاکستری

خاکستری با یک کیف قرمز عالی به نظر می رسد. یکی از رنگ های مورد علاقه من است و هنگام انتخاب لباس انتخاب می کنم. پوشیدن آن بسیار آسان است و در اکثر رنگ های پوست بسیار جذاب است. همچنین به خوبی شسته شده و می پوشد.

لباس سفید

کیف های قرمز رنگی به یک لباس کاملا سفید اضافه می کنند. این در تابستان متعصب به نظر می رسد.

قرمز سفید و آبی

برای تعطیلات ملی مانند چهارم ژوئیه، روز یادبود، روز جانبازان، روز انتخابات و روز رئیس جمهور. شما می توانید هر روز قرمز، سفید و آبی بپوشید، اما این روزها مخصوص جشن و میهن پرستی است که رنگ ها را با هم بپوشید.

چگونه کیف های دستی قرمز خود را می پوشید؟ نظرات خود را در نظرات زیر بیان کنید.

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/