You are currently viewing بهترین غذاهای گیاهی برای ساخت کلاژن به طور طبیعی

بهترین غذاهای گیاهی برای ساخت کلاژن به طور طبیعی


مکمل های کلاژن هنوز هم خشمگین هستند. برای کسی سخت است که بدون دیدن شخصی که کلاژن خود را می گذارد بچرخد اسموتیگرفتن، بمب های چربیو حتی شکلات داغ!

آیا کلاژن مستحق تورم است؟ به اختصار. آره.

کلاژن یکی از فراوان ترین بافت های بدن ما است و برای پوست و بافت های ما ضروری است. دستگاه گوارش ماهیچه ها ساختار و ثبات استخوان ها و بافت همبند را فراهم می کند. [source]نمی تواند به نظر می رسد مکمل های کلاژن از سلامت پوست و مفاصل پشتیبانی می کنند. تحقیقات کنونی این ادعا را تایید نمی کند. فوایدی برای سلامت روده ها نشان می دهد.

مکمل های کلاژن می توانند کلاژن دریایی یا در دو قالب موجود است [source]فلس و گوشت ماهی ؛ یا کلاژن گاوی ساخته شده از پوست گاو ، پس چه چیزی برای گیاهخواران و گیاه خواران باقی می ماند؟ متاسفانه بدون کلاژن.

هنوز تلاش برای تولید کلاژن از مخمر در حال انجام است [source] و از منابع گیاهی [source]اما آنها هنوز به راحتی در دسترس مصرف کنندگان نیستند [source]نمی تواند

مواد مغذی گیاهی + مواد غذایی برای تولید کلاژن

خبر خوب این است که اکثر مکمل های کلاژن گیاهی نیستند ، اما بدن شما به تنهایی کلاژن تولید می کند. و بسیاری از روشهای گیاهی برای حمایت از تولید کلاژن شما وجود دارد [source] از کلاژن موجود در سیستم خود محافظت کنید.

بادمجان بو داده  کاسه پروتئینی سوبا با توفو و سس کره بادام تند

1نمی تواند گوشت

کلاژن پروتئینی است که مانند همه پروتئین ها از آمینو اسیدها تشکیل شده است. به عبارت دیگر ، شما باید منابع خوبی را وارد کنید پروتئین گیاهی از تشکیل کلاژن در رژیم غذایی شما پشتیبانی می کند و کلاژن را در بدن شما حفظ می کند.

پیدا کردن درلوبیا آجیل؛ دانه . مخمر تمپه و مغذی

دستور العمل ها را امتحان کنید: بشقاب صبحانه گیاهی | تابه کاغذی تکان دهنده تمپه و آناناس | ناهار با پروتئین بالا

2نمی تواند گلیسین

رایج ترین اسید آمینه موجود در کلاژن گلیسین است که تولید کلاژن را افزایش می دهد [source]نمی تواند گلیسین “در شرایط ضروری” است. این بدان معناست که بدن شما معمولاً می تواند به تنهایی جمع شود. [source]نمی تواند

به عنوان مثال ، در دوران بارداری ، سیستم اسکلتی جنین ؛ به ساختن پوست و دندان کمک می کند و بدن و پوست رو به رشد شما را کش می آورد.

پیدا کردن درکنجد نزدیک اسپیرولینا دانه های آفتابگردان دانه کدو تنبل؛ نوری ရေ နံ، نخود و اسفناج

سالاد رشته فرنگی

دستور العمل ها را امتحان کنید: گرانولای کدو تنبل | تاکوهای گیاهی شیرین چیلی | گرانولای شکلاتی تیره گیلاس گاز گرفته شد | سالاد رشته فرنگی

3نمی تواند صفحه روی

روی یک ماده معدنی بسیار مهم برای پوست سالم است. در بهبود زخم نقش دارد [source]از آکنه جلوگیری می کند [source]التهاب را کاهش می دهد [source]به عنوان کوفاکتور برای تشکیل کلاژن عمل می کند.

پیدا کردن دردانه کدو تنبل ဟေး စေး گردوی آمریکایی؛ جو دوسر حبوبات و حبوبات و غلات

جو یک شبه با کمپوت اپل

دستور العمل ها را امتحان کنید: توپ های انرژی زرد کدو تنبل | جو یک شبه با کمپوت اپل | 7 شام با لوبیا سیاه

4نمی تواند ویتامین سی

ویتامین C به طور طبیعی توسط بدن تولید نمی شود ، بنابراین آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد را جذب می کنند. اسید آمینه پرولین را به هیدروکسی پرولین تبدیل می کند. سنتز کلاژن را تحریک می کند و ساختار پروتئین کلاژن را تثبیت می کند. [source]نمی تواند

پیدا کردن در– نارنجی، اهک، گریپ فروت باسن رز کلم بروکلی ، جوانه بروکسل ؛ . کیلان کیوی، فلفل سبز و هویج

گریپ فروت یک اسموتی تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است

دستور العمل ها را امتحان کنید: سه روش برای تفت دادن کلم بروکلی | ساندویچ سبزیجات | گریپ فروت یک اسموتی تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است | سالاد مرکبات با پرتقال و زغال اخته | پانسمان کرم تاهینی و چغندر سبز و آووکادو

5نمی تواند ویتامین E

کار با ویتامین E ترکیبات توکوفرول موجود در ویتامین E مواد پاک کننده قوی هستند که جذب و بسته شدن رادیکال های آزاد را افزایش می دهند. [source]نمی تواند

پیدا کردن درسبزیجات برگ سبز تیره مانند اسفناج و کلم بروکلی ؛ روغن های گیاهی مانند آفتابگردان و کلم طلایی ؛ ذرت، دانه های سویا آجیل و دانه ها؛ انبه کیوی.

کلم بروکلی و سوپ کلم پیچ

دستور العمل ها را امتحان کنید: 3 دستور تهیه آب اسفناج | سوپ کلم بروکلی و کلم پیچ | بمب های چربی آجیل Keto Macadamia

6نمی تواند کاتچین ها

کاتچین ها یک ترکیب فنلی هستند که از پوست در برابر حساسیت به نور محافظت می کند و از آسیب های ناشی از نور خورشید محافظت می کند. [source]نمی تواند ترکیبات کاتچین با افزایش سن از پیوند نامناسب کلاژن جلوگیری می کند.

پیدا کردن درچای سبز (به ویژه matcha) ؛ انواع توت ها ကို ကို

Matcha Latte Fry

دستور العمل ها را امتحان کنید: شکلات تیره کنجد زردچوبه | ماتچا لاته | شکلات لوکوما بارک | نان فرانسوی بلوبری | اسموتی انبه توت فرنگی

7نمی تواند کلروفیل

کلروفیل مسئول رنگ سبز برگهای سبز تیره و جلبک ها است. تحقیقات اولیه به کلروفیل اشاره دارد که باعث تحریک تولید کلاژن و بهبود چین و چروک صورت می شود [source]نمی تواند دیدن نحوه پیشرفت این موضوع هیجان انگیز خواهد بود.

پیدا کردن درکیلان یقه کلم بروکلی ، سبزیجات برگ سبز مانند روگولا و اسفناج

Detox Limeade Fry

دستور العمل ها را امتحان کنید: Detox Limeade | رشته فرنگی با لوبیا سفید و آروگولا | مینسترون سبزیجات تابستانی

8نمی تواند مس

مس نقش زیادی در حمایت از تشکیل و حفظ سلامت پوست ایفا می کند. مس برای سنتز کلاژن ضروری است ، به ویژه در مورد کلاژن [source]نمی تواند از نسل فیبروبلاست پشتیبانی می کند. همچنین از تولید کلاژن پشتیبانی می کند.

مس تولید کلاژن را تحریک می کند و به ساخت فیبرهای کلاژن کمک می کند. توجه به این نکته ضروری است که حدود 15 درصد مس موجود در بدن در پوست یافت می شود [source]!

پیدا کردن درآجیل؛ دانه برگهای سبز قارچ شیتاکه و اسپیرولینا

دستور العمل ها را امتحان کنید: پودینگ صبحانه اسپیرولینا چیا | میله گرانولای کنفی آجیل کارامل | لیمو سبز | هزینه انحصاری

پودینگ نارگیل اسپیرولینا چیا توسط Hello Glow

این مقاله یا بخش به منابع یا مراجعی نیاز دارد که در نشریات معتبر و شخص ثالث ظاهر می شوند. درباره داوران پزشکی Hello Glow بیشتر بدانید. تقریبا همیشه این یک توصیه پزشکی شخصی نیست و توصیه می کنیم با پزشک خود مشورت کنید.

133

دیدگاهتان را بنویسید