بر حمایت از مسئله فلسطین تاکید می کنیم – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، محمد صالح النعیمی یکی از اعضای شورای عالی سیاسی یمن در دیدار با احمد برکه نماینده جنبش جهاد اسلامی بر تداوم برجام تاکید کرد. حمایت صنعا از مسئله فلسطین

در این دیدار که با حضور حسین العزی معاون وزیر امور خارجه یمن و مجدی عزام از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین برگزار شد، آخرین تحولات فلسطین و نتایج مقاومت و ملت فلسطین در فلسطین مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مبارزه با رژیم صهیونیستی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست همچنین دیدگاه ها و پیشنهاداتی در خصوص نحوه حمایت از موضوع فلسطین و تقویت مقاومت ملت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی مطرح شد.

محمد صالح النعیمی پیروزی ملت فلسطین در نبرد اخیر با دشمن صهیونیستی را تبریک گفت و بر حمایت جمهوری یمن از مسئله، ملت و رهبران فلسطین تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه مسئله فلسطین یک عقیده و اعتقاد برای ملت یمن است و صرفاً یک موضوع سیاسی نیست، بر تقویت وحدت ملت فلسطین و کشورهای اسلامی و عربی برای مقابله با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی تاکید کرد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین از سوی دیگر از حمایت رهبرانقلاب، شورای عالی سیاسی و مردم یمن از مسئله فلسطین قدردانی کرد.

وی به تشریح دستاوردهای مقاومت و ملت فلسطین در مبارزه اخیر با دشمن صهیونیستی و شکست توطئه های ایجاد تفرقه در میان فلسطینی ها پرداخت و افزود: در این مبارزه پیام روشن وحدت فلسطین برای دشمن ارسال شد. با وجود توطئه های ایجاد تفرقه، مقاومت با چهره متحد به مبارزه با دشمن و خنثی کردن همه توطئه ها ادامه خواهد داد.