برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال در اردبیل


چهارمین دوره رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در سالن شهید مبارکی برگزار شد.

برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال در اردبیل

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان اردبیل نیز گفت: در چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج ۷۸ نفر از خواهران و برادران سراسر استان در قالب ۲۲ تیم شرکت کردند.

حسینی افزود: چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان اردبیل همزمان با سراسر کشور از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۴ آبان ماه در سالن ورزشی شهید مبارکی اردبیل آغاز شد و به مدت ۲ روز تا ساعت ۱۰ صبح ادامه دارد. جمعه ۲۷ آبان ماه .

این مسئول گفت: این این رویداد از این نظر منحصر به فرد است که در رویدادهای دیگر، موضوعات از هفته ها قبل تعیین می شوند، اما در این مورد، سوژه ها ۴۸ ساعت قبل اعلام می شوند تا استعداد و خلاقیت آنها کشف شود.

حسینی گفت: ۲۲ تیم در اپلیکیشن موبایل شرکت کردند.

وی بیان کرد: در این رویداد در سه بخش اجرا می شود که ۱۰ تیم در بخش انیمیشن سازی، هشت تیم در بخش اپلیکیشن ها و نرم افزارهای ویژه موبایل و چهار تیم در بخش ویژه بازی های موبایلی به رقابت می پردازند.

حسینی به این نکته اشاره می کند رویداد ۱۰۰ اثر ارسالی توسط مردم، وی خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار علاوه بر ۴۸ ساعت حضور حضوری، رویداد تولیدات مردمی نیز به صورت حضوری برگزار شد.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان اردبیل ادامه داد: در فراخوان غیبت مردم برای تولیدات حوزه گرافیک از جمله پوستر، عکس و فیلم، حدود ۱۰۰ اثر به دبیرخانه این رویداد ارسال شد که پس از داوری آثار برگزیده اعلام و تجلیل شد.

وی گفت: انیمه سلام بر ابراهیم یکی از تولیدات خوب سازمان بسیج رسانه استان اردبیل است که از شبکه سه پخش شد.