بازی ایران و آرژانتین تقریبا لغو شد/ پاراگوئه جایگزین تیم ملی شد؟ بیشتر خبرگزاری ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ایران چند ماه پیش در خبری رسمی اعلام کرد که تیم ملی فوتسال کشورمان روزهای ۱۵ و ۱۸ تیرماه در دیداری تدارکاتی به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

تیم ملی ایران قرار بود دو روز زودتر برای حضور در این بازی که قرار بود ایران را برای جام ملت های آسیا آماده کند به آرژانتین برود.

اگرچه صدور ویزای آرژانتین یک پروسه طولانی است، اما فدراسیون آرژانتین تاکنون هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده است.

خبرنگار مهر در این خصوص سوالی را از “سباستین” خبرنگار آرژانتینی مطرح کرد که اعلام کرد آرژانتین روزهای ۲۴ و ۲۶ تیرماه در پاراگوئه به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.

سباستین گفت: طبق اطلاعات ما، آرژانتین یک هفته زودتر (۲۸ ژوئیه) درخواست برگزاری بازی با ایران را داده بود، اما نمی‌دانم با روند روادید چه اتفاقی می‌افتد.

پیش از این مدیر دپارتمان تیم های ملی آرژانتین از ایران برای بازی در این کشور دعوت کرده بود اما ظاهرا فدراسیون فوتبال آرژانتین پاسخی برای دریافت ویزا به ایران نداده است.

تیم ملی ایران شهریورماه امسال در جام ملت های آسیا شرکت می کند و برگزاری دیدار با آرژانتین می تواند کمک بزرگی به شاگردان وحید شمسایی برای آماده سازی بهتر و بهتر باشد.