بازدید استاندار مازندران از ورزشگاه وطنی/اعلام حمایت از ساخت کمپ ورزشی «محفرجک»


به گزارش خبرگزاری فارس از قائم شهر، استاندار مازندران در آستانه آغاز فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال کشور با حضور در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر از ورزشگاه نساجی خانگی مازندران بازدید کرد.

ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در نشست تخصصی استاندار مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر با قدردانی از زحمات دولت در زمینه آماده سازی ورزشگاه تا کنون و همچنین اشاره به برخی کاستی ها و نواقص موجود گفت: باشگاه نساجی مستحق یک ورزشگاه با تمام امکانات لازم است. شرایط ورزشگاه شهید وطنی قطعی شده و به تدریج شرایط ورزشگاه شهید وطنی در حال تغییر است تا شاهد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در این ورزشگاه باشیم.

وی یکی از دغدغه های اصلی باشگاه و هواداران عزیز در این سال ها را عدم آموزش نساجی در مازندران به دلیل کمبود امکانات عنوان کرد. مراحل قانونی انجام شده و باشگاه نساجی دارای سند رسمی و مجوز فعالیت است.

سیف الله پور با اعلام اینکه برای شروع پروژه در این زمینه جلسات متعددی با مسئولان داشتیم اما به نتیجه نرسیدیم، گفت: حدادیان مالک باشگاه قصد دارد پروژه بزرگی را برای ارتقای اعتبار این استان انجام دهد. ، چه در زمینه برپایی کمپ ورزشی و چه برای استفاده گردشگری، اقامتی و تفریحی و دارای…

وی تصریح کرد: نتیجه انجام این پروژه و ایجاد چند صد شغل به نفع مردم این منطقه خواهد بود و قطعا با چنین فضایی باشگاه نساجی مازندران می تواند سالیان سال منشأ تاثیرگذاری در فوتبال و ورزش کشور باشد. .

در ادامه سید محمود حسینی پور استاندار مازندران با تشکر ویژه از همه زحمتکشان پروژه ورزشگاه شهید وطنی و همچنین تشکر ویژه از نگاه مثبت رئیس جمهور به این پروژه که درخواست عمومی ورزش دوستان مازندرانی بود، گفت: طبق نظر کارشناسان. و هواداران به دستور اکید رئیس دولت. با توجه به اتمام پروژه در مدت ۴ ماه، اگرچه مدتی از آن زمان می گذرد، سرعت اجرای پروژه مطلوب و کار به پایان رسیده است. آنچه از نظر سخت افزاری باید تهیه می شد آماده استفاده است اما نیازمندی های خاصی مانند آماده سازی کامل چمن بسته به شرایط اقلیمی و زمان می برد.

وی با اشاره به اینکه برای احداث کمپ بزرگ و بین المللی در ماهفاروجک مساعدت های لازم صورت می گیرد، گفت: مازندران یکی از بهترین مکان های آب و هوایی برای حضور بسیاری از کاروان های ورزشی در حوزه گردشگری ورزشی است. امکانات در این منطقه .

استاندار مازندران از باشگاه نساجی خواست تا نقشه این کمپ و همچنین برنامه زمانبندی فعالیت آن را در اختیار عموم قرار دهد، تصریح کرد: ساخت این کمپ مطمئناً منشأ تحولات مختلفی در حوزه ورزش و ورزش خواهد بود. به ویژه جوانان استان و ایشان با تمام توان چنین پروژه ای را انجام خواهند داد و ما حمایت خواهیم کرد.

به گزارش فارس، نساجی مازندران در هفته اول رقابت های اصلی فوتبال کشور روز جمعه ۳۰ مرداد در خانه به مصاف مس کرمان می رود و باید دید ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر در هفته اول این رقابت ها قرار خواهد گرفت یا خیر. می تواند سازماندهی کند. یا نه!؟

انتهای پیام/۸۶۰۵۹/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید