اینوزیتول برای مشکلات پریودی شمارش کلان را رها کنید اختلال نقص توجه / بیش فعالی


در اینجا یادداشت های شماره 338 زنان Well-Fed آمده است: هر سه شنبه یک سری جدید را بررسی کنید. برای عضویت ، به Apple Podcasts یا Stitcher بروید.

برای پادکست (HORRAY!) نظر دهید https://coconutsandkettlebells.com/review

در این مجموعه ، نوئل و استفانی برای مشکلات زمان شمارش کلان را انجام می دهند. محدوده توجه ضعیف و غذاهای ناخواسته کودکانه.

آیا سوالی هست که بخواهیم به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید

10 the از درآمد حامیان مالی ما به خیریه های شریک ما اهدا می شود. کمک مستقیم به مزارع خار قلدری؛ اعتیاد ما هزینه هر بارگیری را پرداخت می کنیم و با بارگیری پادکست خود در هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنیم.

موضوعات

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات قاعدگی

[24:45] شمارش کلان را کنار بگذارید

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] تنقلات بچه ها

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

از گروه فیس بوک Well-Fed Women Holistic Health

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

شماره 327: چگونه با مشکلات قاعدگی و عدم تعادل هورمونی بدون کار با لارا بریدن ، ND مقابله کنیم.

شماره 213: با دکتر جولین برایتن فصل های نامنظم و اختلالات کنترل بعد از زایمان

اینوزیتول

اکسیر موز موی شیر شیر سیگماتیک

ماشین های ساده

هفت

بهینه سازهای BIO

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، اکثر مردم آن را با صدای بلند می گویند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صدق می کند. اما قند خون یک عامل است هر کس ما باید بفهمیم.

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما مهم است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده خود را کاهش دهید و اکثر غذاها سرشار از چربی و روغن هستند. پروتئین مطمئن شوید که فیبر و سبزیجات مصرف می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما بارها دروغ می گوییم. بنابراین حتی اگر یک روز مرخصی دارید ، منطقی است که راهی برای حفظ سطح قند خون سالم داشته باشید.

به همین دلیل BiOptimizers محصولی را به نام دستیابی به قند خون توصیه می کند. سهولت استفاده از این مکمل نتیجه آزمایش های متعدد برای یافتن فرمول مناسب برای حفظ قند سالم است. در حقیقت BiOptimizers قبل از رسیدن به این مدل ، پنج شکل مختلف را پشت سر گذاشت.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود و کربوهیدرات های سوزاننده انرژی را به ماهیچه های شما می رساند.

امروز با کد کوپن ما 10 off تخفیف بگیرید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من به تازگی علاقه زیادی به نورپردازی داشتم و بعد از غروب آفتاب کاملاً روشن و آبی کامپیوترم را فیلتر کردم. تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در این زمینه انجام ندادم. به خصوص در شب. از میگرن و فشار و خستگی بی دلیل رنج می بردم. اکنون من به عینک های فیلتر کامپیوتر BLUblox نگاه می کنم. من شب ها از لنزهای خواب BLUblox استفاده می کنم. از آن زمان هیچ علامتی نداشتم.

BLUblox برای مشاهده نیاز به یک محصول مشابه مطابق با ادبیات آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است. بسیاری از لنزهای ارزان قیمت وجود دارند که همه چراغ های آبی و سبز را خاموش نمی کنند. وقت خود را برای آن تلف نکنید. برو blublox.com/wellfedدر مقابل، 15٪ در کد WELLFED صرفه جویی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید