ایران و یمن دشمنان مشترکی به نام آمریکا و اسرائیل دارند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار حسن شاهوارپور امروز پنجشنبه در نشست علمی بررسی مذاهب شیعه با حضور اساتید دانشگاه ادیان و مذاهب در تالار آیت الله. خداوند قاضی دانشگاه جرنی شاپور دزفول بازداشت شد، تصریح کرد: امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب در سال ۱۳۴۲ محورهای حرکت انقلاب اسلامی را ترسیم کردند و اولین و اساسی ترین محور برای این حرکت، حمایت عقیدتی از نهضت اسلامی و انقلاب اسلامی بود. مکتب حیاتبخش شیعه

سردار ریش تراش هامحور دوم نهضت انقلابی حمایت از نهضت ها و مستضعفان بود و افزود: امام خمینی(ره) همواره حمایت از مردم مظلوم فلسطین و رویکرد دفاع از مظلوم و مسلمین را راهبردی اساسی بیان می کردند که مقام معظم رهبری به نهضت خود ادامه دادند. دادند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)استان خوزستان خشم از ظالم و دفاع از رویکرد مظلوم امام علی(ع) وی گفت: مردم با مقاومت خود در برابر رژیم ستمشاهی پیروز شدند و همواره شعار دشمنی با استکبار جهانی سر دادند و تسلیم نشدند.

سردار شاهوارپور تصریح کرد: این موضع باید در سراسر جهان ادامه یابد زیرا استکبار جهانی از اول انقلاب برنامه ریزی شده و حساب شده عمل کرده و با جریانات نفاق، چپ، ضدانقلاب و تجزیه طلبی صورت گرفته است.

وی گفت: جنگ نابرابر علیه ایران آغاز شده اما اولویت ملت ایران ایستادگی فعال در برابر اقدامات دشمن و نشان دادن توان ایستادگی در برابر استکبار جهانی بوده است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج)خوزستان گفت اولین حمله در استان های مرزی از جمله خوزستان و دزفول در ابتدای حمله رخ داده است. اولین اهداف دشمن بود زیرا هیچ محدودیتی برای جنگ وجود نداشت.

سردار ریش تراش ها با ادعای اینکه دشمن برای از بین بردن زندگی در شهر دزفول از هیچ اقدامی دریغ نکرد و در مقابل این اقدامات مردم ما در شهرستان دزفول مقاومت فعالی را رقم زدند، ادامه داد: مقاومت و مبارزه همه جانبه در برابر حملات دشمن به عنوان رویکردی کلی به کوچکترین غیرنظامیان. تا وسط سلام در دزفول ادامه داشت و همه لایه ها در مقابل دشمن بودند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)استان خوزستان گفت: این مقاومت در حالی صورت گرفت که فرماندهان شاهنشاهی هیچ مقاومتی در برابر دشمن نداشتند و با تهدید کشور را ترک کردند و متجاوزان انگلیسی و روس هر چه می خواستند در کشور انجام دادند.

سردار ریش تراش ها وی با بیان اینکه امروز مردم یمن باید سربلند باشند، افزود: مردم یمن سال ها مقاومت کرده و در مقابل متجاوزان ایستادگی کرده اند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)استان خوزستان با بیان اینکه الگوی دینی و رهبری دزفول و یمن مشترک است، گفت: کیفیت مقاومت مردم دزفول در هشت سال مقاومت مردمی بود که امروز در یمن نیز همین گونه است. حتی اگر نان و اسلحه نباشد، باید دست خالی در برابر فرهنگ عاشورا مقاومت کنیم.

سردار ریش تراش ها وی اختلاف تسلیحات و تجهیزات را از دیگر شباهت های مقاومت دزفول و یمن دانست و گفت: رحمانهو کودکان و افراد بی خانمان از پیر و جوان در بین مردم یمن و دزفول رایج است.

وی یاد و خاطره شهدا را در این چهره گرامی داشت گیر سردار سلیمانی در حمایت از جبهه مقاومت و دفاع از حرم گفت: جبهه متحد اسلامی نقش برجسته و مستقیمی از جمله سردار سلیمانی و یارانش داشت. شریف راست ایستاد. شهدای مظلوم یمن این گونه بودند و ملت آنها از خواب بیدار شدند و در برابر متجاوزان قیام کردند.

سردار ریش تراش ها از برگزارکنندگان این برنامه و خواهرخوانده آن دزفول و سعده یمن از آن قدردانی کرد و افزود: تاریخ بداند که اسلام واقعی امروز در برابر اسلام آمریکایی حرکت می کند و با کیفیتی که شایسته مظلومان جهان است در جهت اهداف شهدا حرکت می کند. مرک خوش شانسی دارد.