اولین تقابل غفوری با استقلال/ واریا آماده بازی با تیم سابق – خبرگزاری مهر ایرانبه گزارش خبرنگار مهر ، تیم های استقلال و فولاد فردا (جمعه) از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می روند که با توجه به شرایط جدول برای هر دو تیم اهمیت دارد. این بازی حاوی نکات کلیدی زیادی است که یکی از جالب ترین آنها شاید به تقابل وریا غفوری با استقلال برمی گردد.

کاپیتان سابق که در سال ۹۵ و در پایان فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به استقلال پیوست و پس از قهرمانی با این تیم، برخلاف میل باطنی خود از آبی پوشان جدا شد و به فولاد پیوست. هم اکنون در هفته هشتم این لیگ ها می توان به مصاف تیم سابقش در ورزشگاه آزادی رفت.

این دیدار که از ساعت ۱۷ روز جمعه در ورزشگاه آزادی آغاز می شود، بدون حضور تماشاگر برگزار می شود و شاید این موضوع خوشایند کاپیتان سابق آبی پوشان نباشد، در غیر این صورت هواداران استقلال از او استقبال خوبی برای نام بردن خواهند کرد.

در حال حاضر استقلال با ۷ بازی و ۱۴ امتیاز پس از پرسپولیس (به دلیل تفاضل گل کمتر) در رده دوم قرار دارد و فولاد با یک بازی کمتر از استقلال و ۱۰ امتیاز در رده ششم قرار دارد. شاگردان نکونام در صورت پیروزی احتمالی در این بازی شانس صعود حتی به رده سوم جدول را دارند.