You are currently viewing اهمیت صبحانه – دکتر  وب سایت رسمی محمد صفریان

اهمیت صبحانه – دکتر وب سایت رسمی محمد صفریان


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوشایند یا مختل کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد از انرژی روزانه شما را تامین کند. اکثر مردم با اهمیت این غذا آشنا نیستند ، بنابراین توصیه می شود از آن خودداری کنید یا غذای مفید و مغذی ارائه ندهید.

مطالعات نشان می دهد که نه تنها صبحانه ، بلکه دفعات و کارایی آن نیز برای کاهش وزن مثر است. در کشورهای مختلف ، حذف صبحانه در بین نوجوانان بیشتر رایج است. برخی مطالعات ارتباط بین چاقی و چاقی و صبحانه را نشان داده اند و کمبود صبحانه معمولی یکی از دلایل اصلی چاقی و چاقی در نوجوانان است.

هنگامی که شخصی عمداً چیزی را که عمداً یا با اجبار اجباری شده است حذف می کند. میزان سوخت و ساز بدن سوزانده و تجمع می یابد. غذا خوردن ادامه دارد. افزایش متابولیسم. ری برای ده زن انرژی را کاهش می دهد. در نتیجه این فعالیت ، بدن باید از مزایای ذخیره چربی در بافت چربی و خوردن صبحانه اجتناب کند. آنها به طور متوسط ​​کمتر از انسان هستند. افرادی که عادت ندارند صبحانه نخورند. از سوی دیگر ، افرادی که صبحانه را حذف می کنند کمتر در طول روز پرخوری می کنند. به نوبه خود ، می تواند آنها را بیمار کند ، از جمله دیابت و چربی خون بالا. (منظور من صبحانه ، صبحانه سالم ، بیسکویت ، شکلات ، تنقلات و آب میوه طبیعی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید