انتقاد اسکوچیچ از فدراسیون فوتبال/ انتظار اردوی بهتری داشتم! بیشتر خبرگزاری ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی وضعیت خوبی برای حضور در جام جهانی ندارد، از مدیریت اتحادیه فوتبال برای برگزاری بهتر اردوها انتقاد کرد.

اسکوچیچ درباره برنامه هایی که برای تیم ملی داشت گفت: برنامه ای که داشتم تا جام جهانی پر از جزئیات بود اما متاسفانه نشد.

وی در پاسخ به این سوال که مسبب عدم برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ملی ایران کیست، گفت: نمی دانم مقصر کیست. من شخصاً در تنظیم بازی های تدارکاتی نقشی نداشتم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: به وضوح از آنها می خواستم بازی های دوستانه ای با کیفیتی قابل مقایسه با حریفان در جام جهانی ترتیب دهند. مانند دیدار با کانادا که البته انجام نشد. روزهای زیادی را برای داشتن یک اردوی خوب از دست دادیم.

دراگان اسکوچیچ گفت: زمانی که این اتفاق افتاد، تصمیم گرفتیم ارتش را به قطر بیاوریم. از بازیکنانی که در این شرایط بهترین عملکرد را داشتند راضی بودم.

او در مورد بازیکنانش گفت: ۱۴ روز تمرین و منتظر ماندن برای تدارکات آسان نیست. بازیکنان من برای پشت سر گذاشتن این اردو زحمت زیادی کشیده اند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از مدیریت فدراسیون فوتبال گفت: اگر برنامه ریزی کلی نداشته باشید، خیلی سخت است که بتوانید یک طرح جزئی طراحی کنید. انتظار من از مدیریت این بود که اردوی باکیفیت تری برای ما در نظر بگیرند.