انتصاب جدید در استانداری سمنان


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، امشب مراسم تجلیل از مدیرکل و معارفه رئیس دفتر امور مالی اداری استانداری سمنان با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و معاونت توسعه مدیریت برگزار شد. منابع استانداری سمنان در سالن اجتماعات غدیر استانداری.

در این مراسم با قدردانی از زحمات ابوالفضل صفکه، مدیرکل سابق دفتر اداری و مالی استانداری سمنان، قزوینی به عنوان سرپرست جدید این دفتر معرفی شد.

محمد حمیدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در این مراسم گفت: هدف از برگزاری اینگونه گردهمایی ها قدردانی از زحمات انجام شده و آرزوی موفقیت برای فرد جدید در آینده و ایجاد صمیمیت و همدلی بیشتر در جامعه است. گروه

وی افزود: انسجام و یکپارچگی مجموعه استانداری سمنان و معاونت اداری مالی استانداری بسیار مهم است و تقویت آن در راه جدید پیش رو ضروری است.

سرپرست توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان ادامه داد: این امر حائز اهمیت است تا در ارتباط و تعامل مدیر با کارکنان، منافع مجموعه و نظام همواره در راس کارها و در راس امور قرار گیرد. .

حمیدی اضافه کرد: انصاف در توزیع فرصت ها و منابع امری ضروری است و باید همواره از نظر حمایتی و خدماتی مورد توجه و اجرا قرار گیرد.

وی تصریح کرد: مدیران باید در ارتباطات و تعاملات خود با کارکنان بر اساس نحوه عملکرد و میزان فعالیت و تلاش خود عمل کنند تا در این راه رفاقت و خدمت واقعی محقق شود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: وی از زحمات ابوالفضل صفاخواه به مسئولیت مدیرکل دفتر امور مالی اداری استانداری سمنان و قزوینی که در حوزه اداری مالی است، تقدیر و تشکر کرد. در مسیر درست با انجام اقدامات موثر در سایه روحیه جهادی و کار شبانه روزی برای شما آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/
این مقاله را در صفحه اول پیشنهاد دهید