انتخابات فدراسیون فوتبال اختراع شد/ صعود به جام جهانی دروغ است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، صادق درودگر مدیر بازاریابی سازمان لیگ پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال و حضور مهدی محمدنبی و منصور قنبرزاده به عنوان نایب رئیس این سازمان از سمت خود برکنار شد.

درودگر در این خصوص گفت: من سکوت کرده ام و هنوز نرسیده ام. این یک پازل است. شما نمی توانید تکالیف را از طریق تلفن روشن کنید! عین طلاق نادر از سیمین است. در حال حاضر در هیئت مدیره سازمان لیگ هستم اما به دلایلی در حال حاضر در حوزه بازاریابی نیستم. با شرایط فعلی به هیچ وجه تصمیم به همکاری ندارم. من کارمند سازمان Eredivisie و عضو هیئت مدیره هستم. من باید کمی در چارچوب قانون صحبت کنم و بهانه هایی دارم که نمی توانم کامل توضیح دهم.

وی در گفتگو با رادیو تهران افزود: ابتدا انسان برای دلش کار کند. وقتی کسی نمی تواند برای دل کار کند، جدایی به نفع گروه است. ما فوتبالی داریم که همه به آن فحش داده اند. هنر برخی افراد به دیگران تهمت می زند. دلم خیلی پر است

دارودگر تاکید کرد: من اصلا مدیریت عزیزی خادم را قبول نداشتم و در انتخابات قبلی فدراسیون فوتبال به او رای ندادم اما در نهایت برای فوتبال زحمت کشید و مجموعه را مدیریت کرد. مسئول با او بی ادبی کردند و برایش ضبط کردند. آثار از ناشایست تبدیل شد. عزیزی خادم یقیناً ایراداتی داشت، اما می توان گفت این کار را بکن یا نکن.

مدیر بازاریابی سابق سازمان مسابقات در پاسخ به این سوال که آیا برایش اتفاقی افتاده است؟ او اظهار داشت: برای من اتفاقی افتاده، نه تیم فوتبال. برای من شخصاً اتفاقی نیفتاده است. زندگی من پاک و مطیع قانون بوده است. بسیاری از مردم می خواستند کاری انجام دهند، اما نتوانستند. در مجموع مهندسی غیرقانونی در این انتخابات فدراسیون فوتبال صورت گرفت. هر کس از کمیسیون انتخابات حضور دارد، رئیس یا نایب رئیس، من نیز آماده شرکت در گفتگو و مناظره هستم. همه در یک طرف و من در طرف دیگر.

وی با بیان اینکه زندگی اش فوتبالی است و نمی تواند از فوتبال جدا شود، تاکید کرد: متاسفانه. تعداد کمی غیر فوتبالی، سیاست و سیاست به فوتبال آمده است. آنها همه نوع مشکل دارند، اما مصون هستند.

درودگر درباره انتخاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی گفت که آمدن کی روش به منظور ایجاد تغییر در فوتبال نیست. در حال حاضر هیچکس نمی تواند کاری انجام دهد، اما فضای جامعه را تغییر می دهد. اینها سعی کردند این فضا را تغییر دهند و از یک سری حملات جلوگیری کنند. همان مردمی که در جستجوی آرامش فضا را برافروختند انجام دادن رفت همان کسانی که به بازیکنان زنگ زدند تا برایشان پیام بگذارند، همان کسانی که موج پرتغالی را ایجاد کردند و پیامی نوشتند و به بازیکنان دادند و خواستار آرام شدن جو شدند.

سپس با کنایه گفت: اساس تغییر را گذاشتند; بسیار زیبا، مرحله به مرحله و حساب شده.

هر کس می گوید تیم ملی در جام جهانی ادامه می دهد، دروغ می گوید. درودگر با بیان این جمله افزود: تغییری ایجاد نشده است. دسته ای از بازیکنان که سن آن ها آنها قبلا باید به جام جهانی می رفتند و باید هزینه آن را می پرداختند. کسانی که در یک مسابقه ۱۰ پاس اشتباه دادند و فوتبال ملی شان گرد شده آنها باید در تیم ملی بازی کنند. اینها مورد انتظار است وگرنه ممکن است زیاد باشد مسائل آشکار شود

مدیر بازاریابی سابق سازمان مسابقات در نهایت گفت: وقتی در ایران مربی عوض می کنید برای همه دنیا شوخی می کنید. تمام دنیا با ۱۸ بازی، ۱۵ برد، دو باخت و یک تساوی به ما می خندند. آنهایی که روش کیست؟ گفتند ما مربی را عوض کردیم تا در جام جهانی ادامه دهیم. حالا باید صعود کنیم!