امینی: از بی نظمی اتاق می ترسیدم زیرا رقابت کشتی گیران/۹۷ کیلوگرم در یک سطح بود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رقابت های کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی صربستان در ۴ وزن برگزار شد و تخصیص ۸ وزن برای حضور در این رقابت ها مشخص شد.

احسان امینی مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت:ما میرویم با فارس در مورد بازی های روز یکشنبه گفت: ترکیب ها خیلی خوب هستندوب برگزار شد و همه چیز خوب بود به جز اتفاقی که اتفاق افتاد. من واقعا ترسیدم، نه برای خودم بلکه برای کشتی گیران. نمیدونی چطوری کامران رو به رختکن رساندیم و من اصلا نفهمیدم یزدانی چطور رفت.

در پاسخ به این سوال که پیش بینی مسابقات شما چقدر با نتایج مطابقت دارد، گفت: در برخی اوزان مطابق با پیش بینی می شد کدام به تیم ملی برود اما در وزن ۹۷ کیلوگرم محمد و گلیج آنها در یک سطح بودند و قابل پیش بینی نبود.

امینی ادامه داد: در ۶۱ کیلو تا حدی می شد رضا را پیش بینی کرد عطر او در برخی مسابقات حریف خاصی نداشت، هرچند با اقتدار ویژه برای جام تختی جنگید و حریفان خود را شکست داد. با کشتی هایی که داشت و اگرخانم دور از دسترس نیست که بتواند در دنیا مدال بگیرد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در بخشی دیگر از سخنان خود درباره ترکیب ایران در بازی های کشورهای اسلامی خاطرنشان کرد: در ۲۷ تیرماه انتخابی در ۲ وزن داریم. در برخی اوزان ورزشکاران راهی مسابقات قهرمانی جوانان جهان خواهند شد، بنابراین باید منتظر بازگشت تیم جوانان از مسابقات قهرمانی آسیا باشیم، مسابقات انتخابی ۲ وزن ما در تونس برگزار می شود، بنابراین باید منتظر آنها باشیم. مسابقات به پایان برسد

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید