افزایش ۴۸ درصدی پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون اردبیل


عادل کریمی اظهار داشت: بانک توسعه تعاون در سال گذشته برای ۵ هزار و ۱۱۰ مورد ۴۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که از این میزان در ۱۳۶۰ مورد در سال جاری ۱۳۵۰ میلیارد ریال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰۰ درصد رشد داشته است. از نظر مقدار و ۴۸ درصد از نظر تعداد.

عادل کریمیچ

مدیرعامل بانک توسعه تعاون استان اردبیل از پرداخت ۱۳۶۰ فقره وام توسط این بانک در اردبیل خبر داد.

وی افزود: تسهیلات پرداختی این بانک از محل وجوه داخلی بانک، محل قرارداد نمایندگی بند «الف» تبصره ۱۸ با (وزارت صنعت – معدن و تجارت، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی). ، وزارت تعاون، کار و رفاه، وزارت جهاد کشاورزی، بند «ب» تبصره ۱۶ معرفی شدگان نهادهای حمایتی اعم از کمیته پذیرایی و بهزیستی، تسهیلات ازدواج، باروری، عوارض خانوار، تسهیلات از محل اعتبار پرداخت می شود. قانون اشتغال پایدار روستایی و عشایری و سایر بخشها و مدت پرداخت تسهیلات بند الف سال ۱۴۰۰ برای مدت محدود تا جذب کامل و پس از انقضای مدت مذکور تمدید شده است. اعتبار ۱۴۰۱ اعلام شد.

کریمی افزود: بانک توسعه تعاون استان اردبیل از محل بند «الف» تبصره ۱۸ در برخی حوزه ها با جدیت تمام وارد عمل شده که سال هاست در مناطق مختلف استان مطالبات جدی از مردم داشته است. و البته مسئولان استانی به ویژه خود استاندار از وزارتخانه های مختلف با جدیت به این موضوع توجه دارند و هدفشان جذب اعتبارات ملی متمرکز است و در این زمینه مساعدت هایی صورت گرفته و به اطلاع شهروندان استان خواهد رسید. به محض اینکه بالاخره محقق شد

مدیرعامل بانک توسعه تعاون استان اردبیل با بیان اینکه ظرفیت های خوبی برای توانمندسازی بخش های مختلف اقتصادی به ویژه بخش تعاون در بانک تعاون توسعه وجود دارد، افزود: و داشتن تراکنش های مالی با سایر بانک های استان، بانک توسعه داریم. تعاونی را به عنوان یکی از شرکای تجاری خود انتخاب کردیم تا بتوانیم نقش موثرتری نسبت به گذشته در اقتصاد استان داشته باشیم.

وی با اشاره به ارتقای سطح مدیریتی شعب بانک توسعه تعاون استان و ارتقای شعب مرکزی اردبیل، گرامی و بیله سوار تصریح کرد: این موفقیت در سایه حمایت و اعتماد بخشهای مختلف اقتصادی به دست آمده است. لایه های مختلف از این کاناپه.

کریمی ابراز امیدواری کرد: با ارتقای رتبه استان و شعب مذکور، اختیارات بیشتری در حوزه تصمیم‌گیری به استان و شعب مذکور داده شود و با حمایت و اعتماد بخش‌های مختلف اقتصادی و جمعیت استان، توسعه ظرفیت استان در زمینه توسعه، تولید و اشتغال امکان پذیر خواهد بود.

عادل کریمی: افزایش ۴۸ درصدی پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون اردبیل

افزایش ۴۸ درصدی پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون اردبیل