You are currently viewing افزایش امنیت اجتماعی: پول بیشتر در خیابان برای افراد مسن

افزایش امنیت اجتماعی: پول بیشتر در خیابان برای افراد مسنچارلستون ، W.Va – میلیون ها آمریکایی به زودی پول بیشتری در جیب خود برای تامین اجتماعی خواهند داشت. بازنشستگان تا سال 2022 5.9 درصد از مزایای خود را دریافت خواهند کرد. این بالاترین هزینه اصلاح زندگی در نزدیک به 40 سال گذشته است.

افزایش سود ناشی از تورم است. قیمت کالاهایی مانند غذا و گاز بسیار بالاست و مشکلات زنجیره تامین همچنان قیمت کالاها را افزایش می دهد.

اداره تأمین اجتماعی تخمین می زند که هزینه زندگی (یا COLA) برای یک بازنشسته متوسط ​​ماهانه 92 دلار بیشتر است. به طور ناگهانی تورم را متوقف کرد ، که در 10 سال گذشته به طور متوسط ​​1.65 درصد در سال بود.

با افزایش این مبلغ ، متوسط ​​هزینه تامین اجتماعی برای کارگر بازنشسته سال آینده 1657 دلار در ماه تخمین زده می شود. مزایای یک زوج معمولی از 154 دلار در ماه به 2753 دلار افزایش می یابد.

تام هانتر ، یکی از مدیران AARP ویرجینیای غربی می گوید: “هر کمکی که بتوانیم ارائه دهیم ، به ویژه برای کسانی که می خواهند با درآمد ثابت زندگی کنند ، در این زمان بسیار مهم است.”

تأمین اجتماعی از هر 70 میلیون نفر جمعیت ، یک نفر از هر پنج آمریکایی را تحت تأثیر قرار می دهد.

حدود نیمی از سالمندان حداقل 50 درصد از درآمد خود را از مزایای تأمین اجتماعی برخوردار می شوند و یک چهارم آنها به تمام یا تقریباً تمام درآمد آنها بستگی دارد. برای این گروه آخر ، COLA می تواند کارهای مختلفی را روی یک میز انجام دهد.

هانتر گفت: “ما از سیاست گذاران می خواهیم که برای اطمینان از امنیت بلند مدت و کفایت امنیت اجتماعی جاری همکاری کنند.”

افزایش پرداخت به ذینفعان SSI در سال 2021 شروع می شود.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید