اعضای یک تیم تروریستی در مرز خداآفرین دستگیر شدند – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر، محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: شب گذشته با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی مرزبانی آذربایجان شرقی، یک تیم تروریستی قصد انجام عملیات خرابکارانه در کشور و انتقال مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات را داشتند. به منطقه مرزی تصرف شده است خدا رحمت کند کشف و ضبط شد.

وی افزود: موفقیت در این عملیات آمیز دو تروریست دستگیر و دو دستگاه خودروی پراید و دانا توقیف و در بازرسی از خودروهای توقیف شده سلاح و مهمات قابل توجهی از جمله سه قبضه سلاح جنگی دوربین دار، چهار نارنجک، سه عدد مواد منفجره از راه دور، تعدادی دوربین، تبلت کشف شد. و گوشی های تلفن همراه کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: این تیم تروریستی که قصد انجام اقدامات تخریبی را داشتند، با تلاش تیم های اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانی آذربایجان شرقی دستگیر و پرونده قضایی تشکیل شد و این پرونده در حال پیگیری و هماهنگی با پلیس مرزبانی آذربایجان شرقی است. مقام قضایی

فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی تاکید کرد: دشمنان اسلام بدانند که نیروهای مسلح ایران اسلامی به ویژه مرزبانان لطفا آنها شبانه روز در مرزها حضور دارند و تمامی حرکات امنیتی و مشکوک را به صورت رمزی کنترل و کنترل می کنند و اجازه نمی دهند ضد انقلاب و تروریست ها به مرزهای ما نگاه کنند.