اسفالتاس کوریم – خلافلو تا هفته دولت


معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: تا هفته دولت تکمیل شد.

قیر آسفالت

منصور نجفقلی زاده در حاشیه بازدید از مناطق روستایی شهرستان نیر گفت: با اجرای پروژه مهم جاده کوریم – خلافلو، مسیر قطعه کوریم به تهران ۵۵ کیلومتر کاهش می یابد.

وی تصریح کرد: راه روستایی خلفالو به کوریم به طول ۱۰ کیلومتر به صورت امانی و قراردادی با همت راهداران دیار سبلان در حال اجرا است.

نماینده فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل طول کل راه را ۲۰ کیلومتر عنوان کرد که ۱۰ کیلومتر آن در سال ۱۳۹۷ به اتمام رسیده و در ماه های اخیر ۶ کیلومتر آسفالت انجام شده است. ، و با توجه به تعهدات پیمانکار پروژه ۴ کیلومتر. بقیه مراحل تا پایان شهریور تکمیل خواهد شد.

نجفکلی زاده از آسفالت ۷۵ درصدی راه های فرعی و روستایی شهرستان نیر خبر داد و خاطرنشان کرد: با تلاش راهداران زحمتکش این شهرستان ۹ کیلومتر راه روستایی اتصال ۵ روستا بهسازی و هم اکنون آماده آسفالت است. .

وی با اشاره به بازدید نایب رئیس کمیسیون ساختمان شورای اسلامی و نماینده مردم شهرهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: در این بازدید صدیف بدری نیز اظهار داشت که همانند از ابتدای اجرای این پروژه به همراه اداره کل مدیریت راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل را بر عهده داشتیم، در آینده تلاش خواهیم کرد با جمع آوری اعتبارات لازم این پروژه مهم را در مدت زمان کوتاهی به اتمام برسانیم و دسترسی بزرگواران را بهبود بخشیم. مردم این بخش به مرکز کشور.

نماینده فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل ۵۸ درصد راه های روستایی استان را آسفالته دانست و افزود: استان اردبیل چهار هزار و ۷۵۱ کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان ۲ هزار و ۷۳۶ کیلومتر آسفالت مناسب است.

اتمام عملیات روکش آسفالت محور کوریم - خلافلو توسط دولت هفته

اتمام عملیات روکش آسفالت محور کوریم – خلافلو توسط دولت هفته