You are currently viewing اسرار کاهش وزن – دکتر  رویا خادمیان

اسرار کاهش وزن – دکتر رویا خادمیان


افراد موفق هر روز: رازهایی در مورد کاهش وزن

اسرار کاهش وزن

بیماری قلبی کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. از دست دادن 5 تا 10 درصد از وزن بدن می تواند سلامت کلی شما را بهبود بخشد و خطر بیماری های مزمن را کاهش دهد.

زمان خواب را افزایش دهید

مطالعات نشان داده است افرادی که حداقل 5 درصد از وزن خود را در شش ماه از دست می دهند 22 دقیقه بیشتر از قبل می خوابند و محققان فنلاندی قبلا از کاهش وزن قابل توجهی خبر داده بودند که علائم خواب را در طول خواب به میزان قابل توجهی بهبود می بخشید.

شانس بچه دار شدن خود را افزایش دهید

چاقی در زنان با ناباروری و سندرم تخمدان پلی کیستیک همراه است و هنگامی که یک زن جوان چاق می شود ، باردار شدن مشکل می شود. کاهش وزن و کاهش وزن به اطمینان از بارداری سالم و نوزاد سالم کمک می کند ، زیرا وزن مادر در دوران بارداری و با تمام پیامدهای سلامتی نوزاد همراه است.

سلامت چشم را ارتقا دهید

برای اکثر افراد ، کاهش وزن به جلوگیری از عوارض جانبی چاقی مانند دیابت نوع 2 کمک می کند.

افزایش شدت انرژی

وقتی وزن کم می کنید انرژی را برای فعالیتهای روزانه کاهش می دهد. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

توسعه حافظه

بر اساس مطالعه محققان سوئدی در سال 2013 ، شش ماه پس از کاهش وزن ، افراد مسن در آزمون های حافظه نمره بهتری گرفتند.

کاهش خطر ابتلا به سرطان

چاقی باعث التهاب و تغییرات سلولی در بدن می شود. طبق مطالعه ای که در مجله تحقیقات سرطان منتشر شده است ، یائسگی خطر التهاب را تنها 5 reduces کاهش می دهد.

یکم ورزش کن

هنگامی که اضافه وزن دارید یا چاق هستید ، ورزش می تواند باعث درد مفاصل و ذات الریه شود. وقتی وزن خود را کاهش می دهید ، ورزش باعث می شود هر روز احساس خستگی و خستگی کنید و به یک تجربه شاد تبدیل می شود. علاوه بر این ، سبکی شما را سریعتر قوی می کند.

مصرف دارو را متوقف کنید

حفظ وزن سالم می تواند از بیماری های قلبی و دیابت جلوگیری کند. اما اگر اضافه وزن دارید یا چاق هستید ، کاهش وزن می تواند به شما کمک کند. این بیماری ها از بین نمی روند ، اما علائم شما و میزان مصرف دارو ممکن است کاهش یابد. مثلا، شما می توانید داروهای فشار خون را کاهش دهید و داروهای کاهنده کلسترول را کاهش دهید. یا می توانید کنترل دیابت نوع 2 خود را بدون نیاز به تزریق انسولین در هر روز بیاموزید.

برای بهره مندی از رژیم آنلاین دکتر رویا خادمیان روی لینک زیر کلیک کنید.

برنامه غذایی دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید