استکبار جهانی در تهاجم فرهنگی تفکر جوانان را نشانه گرفته است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری بعدازظهر شنبه با امام جمعه حرم امام رضا (ع) دیدار کردند. وی تصریح کرد: هر چه داریم از خدا و اهل بیت است و افتخار می کنیم که راه آنها را دنبال می کنیم.

وی با اشاره به تهاجم رسانه ای دشمنان خاطرنشان کرد: یکی از اهداف استکبار جهانی در تهاجم فرهنگی، تهاجم به ذهن و روح جوانان و نوجوانان ماست.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: شرایط فرهنگی ایجاد شده توسط انقلاب اسلامی و این آموزه ها از برکات انقلاب اسلامی، تجلی معارف واقعی اسلام و مکتب اهل بیت در سراسر جهان است.

وی خاطرنشان کرد: هر مقدار به ساحت مقدس اهل بیت به ویژه امام رضا (ع) هر چه نزدیکتر می شویم نور و گرمای بهشتی امام برای ما بیشتر می شود.

صفایی بوشهری یادآور شد: برگزاری جشن ها در سایه خورشید علاوه بر اینکه نور فرهنگ رضوی را در جغرافیای ایران و جهان می نشاند، همه مردمی را که هدف قرار گرفته اند به هم نزدیک می کند.

وی با تقدیر از برنامه های خوب پیش بینی شده در استان گفت: برگزاری چنین جشن هایی کار ارزشمندی است و به ویژه اینکه در این جشن ها توجه ویژه ای به کودکان و نوجوانان می شود.

وی افزود: در سلسله ادیان الهی معیارهای معرفتی فراوانی برای صحت دین و دینداری داریم، اصلاً امام شخصی یا شخصی را در عالم ادیان الهی ملاک نداریم. استثنایی کم است.

صفایی بوشهری که معتقد است از لحاظ نظری معیارهایی برای دینداری وجود دارد. بعدی: حرم امام رضا (ع) مقام بالاتر در نظام اولیاء الهی و پیشوایان دینی آسمانی استثنایی مهم است.