استقبال زائران از طرح تاکسی رایگان برای زائران کرمانشاه – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزمهدی احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای طرح تاکسی رایگان برای زائران، اظهار داشت: زائران کربلا از طرح تاکسی رایگان زائران اربعین حسینی (ع) که به همت مسافر کرمانشاه برگزار شد، بهره مند می شوند. سازمان مدیریت حمل و نقل برای ارائه خدمات به زائران. اجرا شده اند، با استقبال خوبی مواجه شده اند.

وی افزود: با توجه به تاکید مسئولان مبنی بر پذیرایی خوب و شایسته از زائران اربعین، از روز گذشته ون های همراه راهنما در میدان آزادگان و پایانه های مسافربری مستقر شده و در مسیرهای مختلف خدمات ارائه می دهند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در طرح تاکسی رایگان برای زائران، وانت های منتخب با تابلوهای مشخص با عنوان «تاکسی رایگان زائران اربعین حسینی (ع)» بر روی بدنه خود زائران را سوار می کنند. که از مرزهای خسروی و مهران می آیند. با رسیدن به ورودی شهر حرکت کرده و به مقصد مورد نظر تحویل داده اند.

احمدی تاکید کرد: شهر کرمانشاه با وجود یک میلیون نفر جمعیت دارای هزار دستگاه تاکسی، اتوبوس و تاکسی تلفنی است که تحت نظارت سازمان حمل و نقل مسافر هستند.