اردبیل آماده پذیرایی از خانواده های فرهنگی است


معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۱۲۵ مدرسه در استان اردبیل با ۱۰۱۰ کلاس درس آماده پذیرایی از مهمانان فرهنگی هستند.

هتل

ترحم رستمی در جلسه ستاد اسکان فرهنگیان استان اردبیل اظهار داشت: از ۲۸ خرداد لغایت ۱۵ شهریور ماه سال جاری آماده پذیرایی از مسافران فرهنگی در اقامتگاه های تابستانی هستیم.
وی افزود: همانند سال های گذشته تکریم میهمانان تابستانی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگی در استان است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به ایجاد ۱۹ پایگاه اسکان در نواحی و مناطق استان اردبیل گفت: ۱۲۵ مدرسه با ۱۰۱۰ کلاس درس آماده پذیرایی از همکاران فرهنگی هستند. خانوادهی آنها.

رستمی افزود: از مجموع کلاس های آماده شده برای اسکان، ۳۲۸ کلاس در گروه «ویژه»، ۲۸۷ کلاس در گروه «الف» و ۳۹۵ کلاس در گروه «ب» خواهند بود.

وی در بخشی دیگر از صحبت های خود خاطرنشان کرد: کلاس های گروهی ویژه دارای امکاناتی مانند یخچال، تلویزیون، بالش، پتو، فرش و موکت بوده و به صورت ویژه برای معلمان تدارک دیده شده است.

رستمی با اشاره به اینکه حدود ۵۰۱ نفر به عنوان عوامل اجرایی در پایگاه های اسکان تابستانی فعالیت خواهند کرد، تصریح کرد: تعداد کلاس های درس بر اساس پیش بینی تعداد مسافران ارائه می شود و ۱۲ کلاس درس و پنج سالن ورزشی در اردبیل و سرعین به صورت یک سالن خواهد بود. رزرواسیون اضطراری تهیه کرد که در صورت زیاد بودن تعداد مسافران فرهنگی از ظرفیت این فضاها قابل استفاده است.

اردبیل آماده پذیرایی از خانواده های فرهنگی است

اردبیل آماده پذیرایی از خانواده های فرهنگی است