ادامه اختلاف بر سر قرارداد خرید توییتر/ درخواست ایلان ماسک از قاضی برای تمدید یک هفته ای دادگاه


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، ایلان ماسک از قاضی درخواست کرده است تا تاریخ دادگاه را برای حل و فصل قرارداد خرید توییتر تغییر دهد. او می خواهد که دادگاه پنج روزه در ۱۷ اکتبر آغاز شود، نه ۱۰ اکتبر، تاریخی که توئیتر درخواست کرده است. وکیل ماسک گفت که او در حال نامه نگاری به قاضی است تا از بن بست خارج شود تا به سرعت اوضاع کمک کند.

کاتلین مک کورمیک، رئیس دادگاه دلاور، در اکتبر هفته گذشته دستور دادرسی را صادر کرد. این شکایت احتمالاً یکی از بزرگترین دعاوی وال استریت در سال های اخیر است. اما قاضی توافق در مورد تاریخ را به عهده طرفین گذاشت.

ماسک قبلاً گفته بود که محاکمه باید در ماه فوریه برگزار شود تا بتواند شرایط لازم برای بررسی کامل لوایح را که در ماه فوریه برای محاکمه ارائه کرده است، برآورده کند. او گفت که برای بررسی کامل حساب‌های جعلی در توییتر به زمان نیاز دارد. او گفت که این شرکت تعداد صحیح حساب‌های جعلی را فاش نکرده است، بنابراین توافقنامه ادغام را نقض کرده و به او اجازه خروج داده شده است.

در این نامه، ماسک همچنین از قاضی خواست تا به توییتر دستور دهد تا فورا اسناد اصلی را ارائه کند. ماسک از دادگاه خواست تا توییتر را ملزم کند تا تمام داده های خام را تا اول آگوست تحویل دهد و شرکت را ملزم کند اسناد را ظرف ۱۸ روز پس از درخواست ارائه کند.

ماسک توییتر را متهم کرده است که از ارائه فوری اسنادی مانند دستورالعمل‌ها و سیاست‌های مربوط به محاسبات روزانه کاربران فعال و هوش مصنوعی و «همه چیز در اتاق داده» خودداری می‌کند.

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول پیشنهاد دهید