اجرای ۱۹۱ پروژه در اردبیل توسط نوسازی اردبیل


حسن محمدی ادیب اظهار داشت: نوسازی مدارس استان اردبیل در ۶ ماهه نخست امسال موفق به تکمیل ۱۹۱ پروژه در اردبیل شد.

حسن محمدی ادیب

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: پروژه های نوسازی مدارس اردبیل با اعتباری بالغ بر ۱۴۸۰ میلیارد ریال در حال انجام است.

حسن محمدی ادیب اظهار داشت: نوسازی مدارس استان اردبیل در ۶ ماهه نخست امسال موفق به تکمیل ۱۹۱ پروژه در اردبیل شد.

وی با اشاره به اینکه ۴۴۶ کلاس درس در استان اردبیل در حال تحقق است، خاطرنشان کرد: حجم پروژه های در حال انجام در اردبیل ۸۸ هزار و ۱۵ متر مربع برآورد شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل به استانداردسازی سیستم گرمایشی ۲۹۱ مدرسه در اردبیل اشاره کرد و گفت: در این مدت ۵ مجموعه ورزشی، ۹ نمازخانه و ۳۳ آبنمای بهداشتی در اردبیل ساخته شده است. مدارس . .

محمدی ادیب از تجهیز گلخانه های اردبیل با ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار خبر داد و اظهار داشت: ۹۱ پروژه نوسازی مدارس در اردبیل در حال انجام است که بیشتر این پروژه ها مفید است.

وی همچنین تعداد کلاس های خیریه و تعاونی برای اجرا را ۳۰۲ کلاس اعلام و تصریح کرد: ۱۰ مجموعه ورزشی مدارس در اردبیل اجرا می شود.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل افزود: ۱۷۷ پروژه عمرانی و مدرسه محور به همت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل در حال ساخت است.

محمدی ادیب بیان کرد: هم اکنون ۱۲۳ مدرسه، هفت سالن ورزشی، ۲ چمن مصنوعی، ۲۰ نمازخانه و ۲۵ سرویس بهداشتی در مناطق مختلف آموزشی استان در حال ساخت است که برای تکمیل این پروژه ها در مجموع ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی خاطرنشان کرد: هفته گذشته مصادف با هفته دولت ۴۱ پروژه عمرانی با همت نوسازی و تجهیز مدارس در استان آماده بهره برداری شد و برای اجرای این پروژه ها بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان هزینه شد.

محمدی ادیب: اجرای 191 پروژه در اردبیل توسط نوسازی اردبیل

اجرای ۱۹۱ پروژه در اردبیل توسط نوسازی اردبیل