اجرای ۱۷۰۰ برنامه در هفته بسیج در ساری/ بسیاری از دستگیرشدگان فریب فضای مجازی شدند


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید ابراهیم شریفی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در مرکز استان به مناسبت هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج یادگار ماندگار امام راحل است که نقش مهم و تاثیرگذاری را ایفا کرده است. تا به امروز در کشور نقش داشته است.

وی تصریح کرد: بسیج از اول انقلاب، در دوران دفاع مقدس و پس از آن در هر زمینه ای که کشور نیاز داشته باشد تغذیه خوبی داشته و عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

فرمانده بسیج ناحیه ساری از ساخت مسکن نیازمندان در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۲ مسکن مستضعف با کمک بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بخشداری، دهیاری ها و خیرین شهرستان در هفته جاری به بهره برداری می رسد. ملاقات.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تهیه سبد کالا و جهیزیه و در ماه های اخیر بحث تامین لوازم التحریر دانش آموزان گفت: در ابتدای سال تحصیلی نزدیک به دو میلیارد برای بسیاری از اقلام مورد نیاز دانش آموزان آماده شده ایم. ، و در دسترس مخاطبان هدف قرار می گیرند

شریفی از اقدامات انجام شده برای تامین آب شرب سالم در مناطق چهاردانگه، دودانگه و کلیجان رستاق جویا شد و افزود: بیش از ۲۰ روستا در این طرح از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند.

وی با اعلام اینکه در هفته بسیج بیش از ۱۷۰۰ برنامه در سطح شهرستان ها پیش بینی شده است، افزود: برنامه هایی در حوزه عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و لشکری ​​در حال پیگیری است و این برنامه در سطح مساجد، پایگاه های مقاومت، و محله ها

فرمانده بسیج ناحیه ساری در ادامه از برنامه ریزی برای اجرای برنامه اردوی مهدوی در سطح مساجد با محوریت روحانیت و ائمه جمعه و جماعات شهرستان جویا شد.

وی درباره اتفاقات اخیر کشور گفت: دست شیطان بزرگ، آمریکا و ایادی آنها در این جنایات که با همکاری و راهنمایی دشمنان در سرزمین انجام می شود، به وضوح آشکار می شوند. ملت ما از این تهدیدات داخلی و خارجی هراسی ندارد، اما چهره دشمنان و منافقین به خوبی نمایان است.

شریفی افزود: هدف استکبار از سردادن شعار زندگی زن در آزادی ترویج بی قانونی و فساد کاملاً مغایر با آرمان های انقلاب اسلامی است و بیش از ۲۳۰ هزار شهید در راه حفظ نظام اسلامی تقدیم شد. و حتی در دوران دفاع مقدس نیز برخی از زنان شجاع جنگیدند.

وی یادآور شد: امروز انقلاب اسلامی زمینه ساز رشد و توسعه زنان در عرصه های مختلف شده است، بسیاری از چهره های علمی کشور را زنان تشکیل می دهند، برخی فریب حوادث اخیر را خوردند که باید از صف این افراد جدا شوند. با منافقین کسانی که مساجد و بانک ها و ساختمان های دولتی را به آتش کشیده اند منافق هستند و بالاخره صف آنها از ملت ایران جدا شده است.

فرمانده بسیج ناحیه ساری ادامه داد: شیطنت ها از ابتدای دوران دفاع مقدس تا امروز ادامه دارد و حتی در زمان ظهور نیز سرکوب مردم ایران از نظر کشتار سابقه تاریخی و بیش از ۱۷ هزار نفر دارد. در کشور ما با قتل های کور به شهادت رسیده اند.

شریفی ادامه داد: امروز حق خدمت صادقانه مردم را مطالبه می کنیم مقامات و متولیان امر بیش از گذشته به مردم خدمت کنند، مردم ایران مستحق خدمت بیشتر هستند، توانمندی ها و توانمندی ها در نظام اسلامی بسیار زیاد است، متولیان امر باید با روحیه جهادی تلاش کنند و در زمینه سازی برای خدمات صادقانه تلاش کنند. ، انقلاب ایران اسلامی با انقلاب بقیه الله پیوند خورده است، در این راه دشمن سنگ می اندازد.

وی در نهایت از رزمایش اقتدار بسیجیان شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/۸۶۰۰۴/ج
در صفحه اول این مقاله را معرفی کنید