اجرای طرح تخلیه فوق العاده خودروهای توقیف شده با تمهیدات ویژه


حمدالله رحمتی پور رئیس پلیس راه استان البرز امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در راستای تسریع در خدمات رسانی و امدادرسانی به شهروندان استان البرز، طرح تخلیه خودروهای توقیف شده قبل از سال ۹۹ و توقیف موتورسیکلت های قبل از آن را اجرا کنید. سال ۹۸ با تمهیدات ویژه از روز شنبه ۲۸ خرداد ماه سال جاری انجام می شود.

وی افزود: مالکان محترم خودروهای فوق می توانند جهت بهره مندی از مزایای این طرح به ستاد پلیس راهنمایی و رانندگی استان در میدان طالقانی و یا کلانتری +۱۰ کل شهرستان های استان مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور استان البرز افزود: مالکان محترم خودروهای توقیفی نیز می توانند از طریق اپلیکیشن “پلیس من” درخواست تایید خودروی خود را داشته باشند.

این مقام انتظامی یادآور شد: در صورت عدم مراجعه مالکان خودروهای توقیفی از مجاری قانونی، تکلیف این گونه دستگاه ها مشخص می شود.

رحمتی پور از تسهیلات ویژه این طرح به عدم نیاز به پرداخت عوارض و مالیات، عدم نیاز به ارائه سند مالکیت در صورت ثبت خودرو به نام مالک، عدم نیاز به بیمه مسئولیت شخص ثالث، عدم نیاز به اخذ گواهینامه رانندگی , امکان تحویل خودرو در صورت داشتن اوراق خودرو به مالک مراجعه می کند و هزینه نگهداری خودرو در پارکینگ معادل نرخ ۹۴ محاسبه می شود.

انتهای پیام/ج
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید