You are currently viewing آیا چرا گوشت گاو پایدارتر است؟

آیا چرا گوشت گاو پایدارتر است؟


آیا چرا گوشت گاو پایدار است؟ طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. اما آیا این بازی یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی برای کنترل گوشت است؟ چرا من دقیقاً گوشت گاو تغذیه شده با علف را دوستدار محیط زیست نمی نامم؟

اصطلاح “پایدار” کاملاً گسترده است و برای افراد مختلف به موارد مختلف اشاره دارد.

برای من ، این محصولی است که نمی تواند نیازهای مصرف کنندگان فعلی را برآورده کند ، اما همان نیازهای مصرف کنندگان آینده را دارد. به عبارت دیگر ، نسل های آینده ، بدون در نظر گرفتن ریشه های آن ، سیاره ای برای بقا در محیط محصول امروزی خواهند داشت.

گوشت گاو کارخانه ای مخفی نیست که سازگار با محیط زیست باشد (هیچ مورد بهداشتی ذکر نشده است). تخمین زده می شود که دام 18 درصد از کل انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از انسان را شامل می شود ، بیش از 50 درصد تنها در کشاورزی و جنگلداری. اما در مورد چرا یا چرا گوشت گاو چطور؟ از آنجا که شلتوک برای کشت و حمل حمل نمی شود ، سموم دفع آفات و آنتی بیوتیک ها به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرد و وابستگی به سوخت های فسیلی در مقایسه با گوشت گاو صنعتی کاهش می یابد.

اینها قطعاً مزایایی هستند. اما گوشت گاو تغذیه شده با علف وقتی گوشت گاو نامیده می شود که واقعاً یک غذای پایدار باشد. چرا اینجا؟

گوشت گاو علفی و گوشت گاو غلات

اول از همه ، تفاوت بین گوشت گاو تغذیه شده با چمن (چرا) و غلات (خوراک یا کارخانه) چیست؟

گاوهای فیدلوت از مادران خود می چرند تا زمانی که از شیر گرفته اند. سپس آنها حدود 120 روز را در “تمام شده” (افزایش سریع وزن در آماده سازی برای کشتن) در ذرت یا غلات می گذرانند. این گاوها به طور کلی برای سلاخی در سن 14-18 ماهگی فرستاده می شوند.

گاوهای چرنده تا آخر عمر چریده و در سن 18-24 ماهگی ذبح می شوند. بین گوشت گاو صد در صد گواهی شده و بیشتر گوشت گاو در حال چرخه تفاوت وجود دارد. اما همه چیز با خوردن غلات کامل برای خوردن سریع شروع شد.

گوشت گاو پرورش یافته برای زمین مضر است

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا گوشت گاو پایدار نیست. در حقیقت ، تغییر به مدل تغذیه شده با علف می تواند عواقب وخیمی برای جهان داشته باشد.

1 هنوز به منابع آب زیادی احتیاج دارد.

برخی منابع تخمین می زنند که یک پوند گوشت گاو حدود 1800 گالن نیاز دارد. با توجه به میزان آب مورد نیاز دامها ، حدود 1800 گالن آب برای تولید آن مورد نیاز است.

زمان رسیدن گاو 100٪ به وزن ذبح بیشتر از گاوی است که در گیاهی پرورش یافته و سریعتر به گیاه تغذیه می کند. این بدان معناست که گاوهای چرا به دلیل طول عمر بیشتر ، آب بیشتری از آب معمولی خواهند نوشید.

2 زمین بیشتری نیاز است.

گاومیش های پرورش یافته در کارخانه در برخی از مزارع تا 100000 گاو تغذیه می کنند. اما چرای گاو می تواند از این وضعیت جلوگیری کند ، اما آنها به مراتع بسیار بیشتری نیاز دارند.

طبق اعلام فائو ، حدود 26 درصد از یخچال طبیعی جهان برای خوراک دام استفاده می شود. بر اساس ارزیابی چرخه زندگی 2015 سیستم های مختلف تولید گوشت گاو ، گاوهای مرتعی 41 درصد بیشتر از گاو شالی به زمین نیاز دارند.

زمین بیشتر برای گاو به معنای زمین کمتر برای گیاهان تولید کننده کربن است.

3 این هنوز تهدیدی برای تنوع زیستی است.

تنوع زیستی یک منطقه به تعداد گونه ها از جمله گیاهان و حیوانات اشاره دارد. هنگامی که گونه ای دیگر در منطقه ای یافت نمی شود ، منقرض می شود. هنگامی که دیگر در هیچ جایی یافت نمی شود ، تصور می شود که این گونه منقرض شده است.

چرای دامها حیات وحش و گوشتخواران منطقه را تهدید می کند. متأسفانه ، بیشتر زمین را می توان برای حفاظت از گونه ها و ارتقای تنوع زیستی استفاده کرد. گاوها ، مانند گرگ ها ، اغلب برای حفاظت از گاوهای که در حال چرا هستند ، شکار یا جابجا می شوند.

در سال 2020 ، 109 مطالعه جداگانه تأثیر حیوانات بر تنوع زیستی ، نه تنها گیاهان بومی ، بلکه حیوانات و حشرات را نیز مورد بررسی قرار دادند. نویسندگان دریافتند که وقتی حیوانات از زمین برداشته می شوند ، گونه ها بیشتر و متنوع تر می شوند. آنها نتیجه می گیرند که حتی اگر حیوانات در حال حاضر برداشته شوند ، عواقبی طولانی مدت برای مراتع ضعیف در قرون پیش به دنبال خواهد داشت.

هنوز مقدار زیادی گازهای گلخانه ای تأمین می کند.

گاو چرا می کند اینها حیواناتی هستند که در کارخانه ها پرورش داده می شوند. این بدان معناست که آنها دارای چهار معده در یک فرآیند گوارشی پیچیده به نام گاستریت هستند. گاوها قبل از هضم میکروب ها دوبار غذای خود را می خورند.

مشکل این است که اسیدوز معده می تواند منجر به گاوهای بسیار سمی شود و مقدار زیادی متان آزاد کند. گاوها در منطقه تغذیه دانه های ساده ای می خورند که نیاز به هضم دارند. علفی بخورید که در دسته غذاهای سبوس دار قرار می گیرد و نیاز به هضم دارد.

بنابراین ، برخی تحقیقات تخمین می زنند که گاوهای پرورشی 400000 برابر بیشتر از گاوهای تولید شده در کارخانه انتشار گازهای گلخانه ای تولید می کنند. بر اساس یک مطالعه ، گاوهای تغذیه شده با علف به دلیل عمر طولانی تر و کاهش وزن در حین کشتار ، 37 درصد بیشتر متان تولید کردند.

متان یک گاز گلخانه ای است که در اتمسفر جمع شده و به تغییرات آب و هوایی کمک می کند. اگرچه ما اغلب در مورد اثرات منفی انتشار دی اکسید کربن (CO2) بر حمل و نقل می شنویم ، گاز متان جو را گرم می کند و 25 برابر کارآمدتر از CO2 است. (به ویژه گاوها از طریق تنفس CO2 منتشر می کنند).

علاوه بر این ، گاز متان جو کوتاهی دارد ، اما میلیاردها میلیون گاو در سراسر جهان اتمسفر را به طور کامل تخلیه نمی کنند.

5 گوشت گاو پرورش یافته احتیاج به گاو بیشتری دارد

بر اساس مجله خبری هاروارد 2018 نامه های محیط زیست اگر بخواهیم بر تولید جهانی گوشت گاو تمرکز کنیم ، این گاوها به 30 درصد گوشت گاو بیشتر نیاز دارند تا تقاضای فعلی مصرف کننده برای گوشت گاو را برآورده کنند.

علاوه بر این ، انتشار گاز متان توسط گاوها تا 43 درصد افزایش می یابد. گوشت گاو مراتع ، به ویژه ، معادل منابع خاک و آب مورد نیاز برای پرورش آنها است.

به جای آن امتحان کنید

سعی کنید پروتئین گیاهی بیشتری نسبت به خوردن گوشت گاو معمولی یا تغذیه شده با علف دریافت کنید. مثلا، لوبیا، لوبیا، لوبیا آجیل دانه seitan؛ . شامل tempeh و edamame است.

هیچ محصول غذایی تأثیر قابل توجهی بر محیط زیست ندارد ، اما غذاهای گیاهی منابع قابل توجهی برای آنها دارند. می تواند به طور م moreثرتری جهان را تغذیه کند. نیازی به گفتن نیست. آنها خوشمزه و مغذی هستند.

در اینجا برخی از دستور العمل های گیاهی مورد علاقه من وجود دارد که می توانند به راحتی جایگزین غذاهای گوشت گاو یا گوشت شوند.

ایده گوشت گاو تغذیه شده با علف ممکن است برای برخی از مصرف کنندگان که پایداری را در اولویت قرار می دهند جذاب باشد. اما در پایان روز ، ترک نمی خورد. در مقایسه با گوشت گاو پرورش داده شده در کارخانه ، گوشت گاو چرا دارای مزایایی است ، اما نگه داشتن آن در یک پایه پایدار کافی نیست. در عوض ، سعی کنید پروتئین های گیاهی را که با خاک سازگارتر هستند به جای گوشت گاو جایگزین کنید.

کاهش وزن: آیا تا به حال بهانه های دیگری برای گوشت گاو تغذیه شده با چمن شنیده اید؟ زیر را به اشتراک بگذارید

این پست ها را برای اطلاعات بیشتر در مورد گوشت و پروتئین های گیاهی مشاهده کنید.

– ویتنی

اگر از این پست الهام گرفته اید ، یک عکس بگیرید و حتما #WhitSKITCH را تایپ کنید. می خواهم ببینم

دیدگاهتان را بنویسید